Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-19: Говерла знову напропускала від Металурга З
19:41
U-19: Говерла знову напропускала від Металурга З
Сьогодні в Мукачеві на стадіоні «Авангард» запорізькі юніори розгромили однолітків з ужгородської «Говерли».

«Металурги» протягом усього матчу володіли ініціативою і контролювали хід зустрічі. Правда, незважаючи на велику кількість моментів створених запорожцями, відзначитися вони змогли лише під кінець першого тайму. Хоча до цього відмінний шанс на те, щоб забити, мав Іван Олійник. Воротареві на 25-й хвилині довірили пробивати пенальті. Але голкіпер не забив, тим самим відклавши початок розгрому.

Перший гол «козаки» провели на 39-й хвилині. Автором забитого м'яча став Артем Чернявський. Після чого «металургів» прорвало і до перерви запоріжці відзначилися ще двічі. Ворота ужгородців вражали Дмитро Плахтирь і Дмитро Ліхобабенко.

Після паузи рахунок точним ударом збільшив Дмитро Плахтирь. А пізніше до нього приєдналися Роман Стефурак та вийшов на заміну Сергій Буланий. Підсумок - другий розгром ужгородців цієї весни. На цей раз з рахунком 0:6.

6 травня. Стадіон "Авангард", Мукачево

Головний арбітр: Ярослав Биць

«Говерла» U-19 - «Металург» U-19 - 0:6

Голи: Чернявський (39), Плахтирь (43 з пен., 49), Ліхобабенко (45), Буланий (63), Стефурак (89)

Говерла: Дядюк, Беца (Горняк, 40), Павлович (Буда, 69), Гогерчак, Костак, Коваль (Варваринець І., 67), Тома, Сегедій, Варваринець В. (Русин, 74), Рацин (Трачук, 58) , Кноблох (Нурієв, 46)
Запас: Погоріляк.
Старший тренер: Валентин Слюсар

Металург: Олійник, Остапенко, Ключик (Курусь, 56), Маляренко, Антонюк (Пєтухов, 46), Стефурак, Плахтирь, Чернявський, Нечипоренко (Буланий, 46), Корнєв (Катан, 56), Ліхобабенко (Кравченко, 58).
Запас: Петриченко, Гловьяк.
Старший тренер: Микола Сеновалов

Попередження: Рацин (51) - Нечипоренко (18), Корнєв (45).

На 25-й хвилині Олійник не реалізував пенальті.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 909 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0