Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-19: Матч за ворсклянським сценарієм
22:05
U-19: Матч за ворсклянським сценарієм
У протистоянні цих команд фаворитами матчу були полтавчани.

Юні ворскляни в трьох матчах здобули дві перемоги та нічию, тож взяли курс на боротьбу за нагороди.

Фактично більшість ігрового часу першої половини зустрічі вони впевнено контролювали м’яч. А моментами лише майстерність кіпера закарпатців Андрія Черепка рятувала говерлян від вірного голу. Однак, наприкінці тайму саме його помилка призвела до першого взяття воріт. Андрій після пасу захисника намагався винести м’яч подалі від власного штрафного майданчика та удар у нього не вийшов і м’яч відкотився прямісінько на нападника полтавської команди Максима Яременка, той точно пробив по пустим воротам.

Друга половина гри розпочалася з активізації господарів, які створили кілька нагод біля володінь «Ворскли» та забракло точності у виконанні завершального удару. Згодом гості знову зуміли заволодіти ініціативою, та на 70-й хвилині реалізувати свою перевагу в ще один гол. Богдан Скиба здається усім тілом протиснув м’яч в сітку ужгородців.

Далі гра стала дещо нервовою, як наслідок арбітр продемонстрував багато карток, а останні хвилини матчу господарі догравали в чисельній меншості. За другу жовту картку був вилучений наш нападник Владислав Галац, а пряму червону за удар суперника по спині, що не володів м’ячем – так написав у рапорті арбітр, отримав захисник Іван Веждел. Тож «Говерла» поступається – 0:2 й замикає турнірну таблицю.