Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » U-21. Молодіжка Шахтаря теж кладе сім
22:44
U-21. Молодіжка Шахтаря теж кладе сім
9 травня в поєдинку 23-го туру чемпіонату України U-21 «Шахтар» зустрівся з «Говерлою».

Поєдинок пройшов за переваги «Шахтаря». Якби донеччани реалізували всі свої моменти, то, цілком можливо, підсумковий рахунок став би двозначним. На 17-й хвилині гості організували флангову атаку з прострілом на ближню штангу. М'яч відскочив до Загорулько, який відправив його у порожні ворота - 0:1.

Через кілька хвилин Єфремов віддав довгу передачу в зону крайнього нападника, Загорулько обіграв воротаря і провів другий гол. А незадовго до закінчення першої половини зустрічі Артур оформив хет-трик, скориставшись ассистом Глущука.

Після перерви тренерський штаб «гірників» задіяв Ростислава Русина, який пропустив більше місяця через травму. Півзахисник донеччан взяв участь у багатьох гострих епізодах, а його точні передачі тричі втілив у голи Безбородько. Також вже за традицією ігровий час був надано футболістам команди U-19. З виходом молоді «Шахтар» не зменшив обертів, про що свідчить результат.

Чемпіонат U-21. 23-й тур. 9 травня 2015 року. Мукачево. Стадіон «Авангард». +15 градусів.

Арбітр: Сергій Лисенчук (Київ)
Асистенти: Мотика Андрій, Гарлач Ігор
4-й арбітр: Митровський Михайло

«Говерла» U-21 (Ужгород) - «Шахтар» U-21 (Донецьк) - 0:7 (0:3)

Голи: 0:1 Загорулько (17), 0:2 Загорулько (25), 0:3 Загорулько (40), 0:4 Безбородько (65), 0:5 Безбородько (68), 0:6 Глущук (71), 0:7 Безбородько (73)

«Шахтар»: Гриценко (Кудрик, 63), Єфремов (Сеницький, 72), Безуглий, Дуць (к), Сагайдак (Гончар, 34), Танковський (Коробенко, 63), Габелок (Русин, 63), Іванисеня, Глущук, Безбородько, Загорулько
Запасні: Голубка, Авагімян
Головний тренер: Мігель Кардосо
Тренери: Сергій Ковальов, Анатолій Скирчук

«Говерла»: Погоріляк (Цветков, 60), Котьо, Ількович, Беца, Микитишин, Добровольський, Коваль, В.Варваринець (Горняк, 58), Сегедій, Добош (Коваль, 68), Бако.
Запасні: І.Варваринець, Будівський, Хоменко.