Головна » Усі публікації » на Закарпатті » У Дубовому учні та вчителі визначали кращого
13:32
У Дубовому учні та вчителі визначали кращого
Нещодавно Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся традиційний турнір з міні-футболу між чемпіонам школи та збірною вчителів.

Вболівальників зіралося дуже багато, і їх чекав сюрприз. Організатор цього дійства М.Ф.Максимовський, вчитель фізкультури дозволив учням грати зі збірною школи (до речі, переможцем районної першості).

Після виступу директора школи Й.А.Гарги, який привітав всіх та побажав хороших результатів, суддя І.І.Максимчук дав свисток на початок гри.

Вперед одразу ж повела збірна та в одній з контратак В.В.Крегул був збитий в штрафному майданчику. Сам потерпілий і реалізував пенальті. До кінця тайму юнаки рахунок зрівняли.

Після перерви молодь пішла в наступ, вчителі вже не встигали за учнями, та завдяки індивідуальним діям В.В.Крегула, вчителі знову повели рахунок. Діти брали ініціативу протягом 5-6 хвилин, і провели в наші ворота три м’ячі.

Вчителі пішли відігруватись, майстерність проявив М.Ф.Максимовський, який забив гол в у ворота підопічних. Та крапку в грі поставили все ж юнаки, провівши ще один м’яч. Кінцевий рахунок – 5:3 на користь школярів.

Гості та учасники змагань отримали велике задоволення від спортивного свята.

Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 583 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0