Головна » Усі публікації » на Закарпатті » У Великому Березному відбувся дитячий футбольний турнір
16:09
У Великому Березному відбувся дитячий футбольний турнір
В рамках святкування дня селища місцева футбольна школа організувала вже традиційний, другий за ліком, дитячий футбольний турнір.

У турнірі у Великому Березному взяло участь шість команд, які були поділені на дві групи. Змагання проходили серед футболістів 2006 року народження та молодших. Гра складалась з двох таймів по 15 хвилин і проходила на стандартному великомі полі.

У групі А кращою стала Сузір'я, яка вийшла одразу у фінал. Переможцем другої групи став Фаворит-Зінедін. Саме ці команди визначали володаря золотих нагород. Господарі турніру впевнено перемогли суперника із Сваляви 5:1. Бронзові медалі здобув СДЮСШОР 2007, який в серії післяматчевих пенальті здолав Мостиськ.