Головна » Усі публікації » у світі » Україна U-19 з Квичем здобула перемогу
21:26
Україна U-19 з Квичем здобула перемогу
Україна U-19 з Олегом Квичем здобула першу перемогу у відборі до Євро-2105.

14 листопада юніорська збірна команда України U-19 провела свій другий матч у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2015 року, який з 12 по 17 листопада проходить в Ізраїлі. Підопічні Олександра Головка виявилися сильнішими від команди Болгарії – 5:1.

Ужгородець Олег Квич, як і в першому поєдинку проти шведів, вийшов на другу 45-ти хвилинку, коли рахунок був – 1:1 (першими забитим голом відзначилися болгари на 36-й хвилині, а на 42-й хвилині Валерій Лучкевич відновив статус-кво). І саме друга половина зустрічі принесла нашій команді розгромну перемогу. А атакувальний півзахисник «Скали» став автором результативної передачі, коли на 77-й хвилині асистував Зубкову провести четвертий гол у ворота суперника.

Переконлива перемога українців вивела нашу збірну на першу сходинку групи 8. Інший матч нашої групи, в якому Швеція зустрічалася з Ізраїлем, завершився мінімальною перемогою скандинавів - 1:0.

Наступний свій матч кваліфікаційного раунду українці проведуть 17 листопада проти господарів турніру – ізраїльтян.

Категорія: у світі | Переглядів: 796 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0