Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » "УЖ" - переможець УФЛ "Summer Cup"
23:02
"УЖ" - переможець УФЛ "Summer Cup"
Сьогодні у СК «Юність» відбувся перший літній турнір з футзалу присвячений Дню Конституції України.

УЖ - переможець УФЛ SUMMER CUP

Участь у ньому взяли 12 команд,що сформували 3 групи по 4 колективи.

У групі А кращими були команда УЖ. Вони виграли дві гри,одна нічия і вийшли з першого місця з 7-ма очками. Другу сходинку у групі А посів МВК (дві нічиї,одна перемога). Третя команда - Судова охорона (одна перемога,одна нічия та 1 програш). Замкнув групу ФК «Фенікс» (три поразки)

У групі В з першого місця вийшла Медея. Вона виграла два матчі в групі і програла Шипоту. У підсумку - 6 очок.
Друге місце посів ФК «Токіо» (нічия,програш,виграш). На третій сходинці - ФК «Шипіт» (виграш,програш,нічия).
Вилетів з групи Будівельник,який здобув всього одну перемогу.

У групі С з першого місця вийшла Брама,яка виграла два матчі та здобула одну нічию (7 очок). Другу сходинку посів Джокер (дві перемоги,одна поразка). Третю сходинку посів Трактор,який набрав 4 очки (одна перемога і одна нічия). Останню четверту сходинку зайняв ФК «Торнадо»

До стадії 1/4 вийшли по дві перші команди групи та 2 кращі треті.

Відтак у чвертьфіналі зустрілись УЖ - Шипіт. Перші переграли міжгірців з рахунком 5:0.

Медея перемогла Трактор - 3:0. Брама зіграла в нічию з ФК «Токіо»,а у серії пенальті кращими були баранинські гравці.

Останнього півфіналіста визначили у матчі МКВ - Джокер. МКВ переграв останніх з рахунком 3:0.

У першому півфіналі зустрівся УЖ і Брама. Основний час переможця не визначив (1-1),а у серії пенальті завдяки 100% сейвам Владислава Тренича ФК «Уж» вийшов до фіналу.

Другий півфінал теж виявився цікавим. МКВ зустрічались із цьогорічними чемпіонами Суперліги - Медеєю.

У перші п’ять хвилин у ворота Медеї влетіло 2 м’ячі,які підопічні Ковача відіграти не змогли. У підсумку з рахунком 0-2 до фіналу виходить МКВ

За третє місце Брама та Медея пробивали серію одинадцятиметрових. Фортуна була на боці Брами,яка і здобула бронзові медалі.

У фіналі УЖ мірявся силами з МКВ. Перший тайм голів глядачам не приніс,а от в другому гравцям Ужа вдалось забити один м‘яч у ворота МКВ. Він і став вирішальним та приніс ФК Уж чемпіонство у літньому кубку УФЛ.

Категорія: Чемпіонат міста | Переглядів: 533 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1