Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » "Уж" переможець відкритого Кубку Ужгорода з футзалу 2019 (ФОТО)
20:00
"Уж" переможець відкритого Кубку Ужгорода з футзалу 2019 (ФОТО)
28 вересня у спорткомплексі «Юність» пройшов традиційний відкритий Кубок Ужгорода з футзалу.

Участь у змаганнях взяли 15 команд, більшість з яких добре відомі вболівальникам по Ужгородській футзальній лізі. Упродовж дня футзальні колективи змагались між собою у груповому етапі, а опісля по дві кращі команди з п'яти  груп (з п'ятої групи лише перша) перейшли до стадії плей-офф.

ЛУГОШ - РЯТІВНИК 2:1

У чвертьфіналах найгостріша боротьба проходила у парі Загор – Юніпов, де обидві команди грали у полосатих чорно-білих формах. Юніпов першим вийшов вперед, однак згодом був вже у ролі наздоганаючих, проте все ж зрівняв рахунок 2:2. Та Загор у своїй останній атаці заробили штрафний, ігровий час вже вийшов, тож у них залишився останній шанс виграти завдяки прямому удару, який  вдало і виконав Олександр Бако.

Медея спокійно розібралась із далеко не основним складом Перечина 4:0. Уж (екс-УТЕІ) був сильнішим за Імперію 3:1, а Лугош здолав гостей турніру з Дрогобича 2:0.

У півфіналі Уж переграв Лугош. Загор лише один тайм чинив спротив Медеї під завершення якого пропустив від Едгара Русина, а в другому таймі команда Івана Ковача дотисли суперника 4:0.

Володаря бронзових нагород визначали пробиттям пенальті і тут кращими були гравці Загора (Чумак, Бако та Цигак били влучно).

У фінальному поєдинку зійшлись команди, які мали довгу, а головне рівноцінну, лаву запасних, на відміну від інших учасників турніру. Головними дійовими особами у Медеї були Дудаш, Бобаль, Русин, Дзьоба, Пінковський, Лазар, Микула, Скрип та Юра Славік на воротах. В Ужів Сегедій, Лучин, Михайловський, Мицак, Павліш, Рабел, Ільков, Борисенко, Дячук та голкіпер Владислав Тренич.

Вже на 2-ій хвилині Михайловський вивів свою команду вперед. Однак незадовго до завершення першого тайму Русин відновив паритет. Другий тайм команди діяли не менш гостро та забити більше не змогли. Фіналістів очікувала серія пенальті: Віктор Рабел забив перший – 1:0. Удар Едгара Русина відбив воротар. Крістіан Сегедій подвоює перевагу – 2:0. Андрій Лазар пробив влучно – 2:1. Віталій Лучин не зміг переграти Славіка. Та Матвій Бобаль третій удар змазав, тож перемога Ужів 2:1.

У ході церемонії нагородження заступник міського голови Олександр Білак вручив нагороду кращому бомбардиру турніру Крістіану Сегедію (Уж), кращим гравцем став Михайло Дудаш (Медея), кращий воротар - Владислав Тренич (Уж).

Команда Загор була нагороджена бронзовими медалями. Минулорічний чемпіон Медея цього разу забирає срібні нагороди. Уж забирає перший трофей цього сезону і золоті медалі.

ФОТОРЕПОРТАЖ з турінру дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: Чемпіонат міста | Переглядів: 613 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1