Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » "Ужгород" переграв вдома "Чайку" (ФОТО)
19:20
"Ужгород" переграв вдома "Чайку" (ФОТО)
Три голи у першому таймі вирішили долю цього поєдинку.

Лідер вийшов грати з Чайкою, вже знаючи інші результати і чекаючи втрати очок в матчі переслідувачів Поділля - Діназ. Чайка, набравши всього одне очко в останніх чотирьох зустрічах, прибула на Закарпаття з завданням створити проблеми ФК Ужгород - що було і в першому колі (на Київщині «чорно-жовті» вели в рахунку і програли з різницею всього в один гол).

Які там були плани у гостей, нам невідомо - але перша ж атака ужгородців призвела до голу. Після удару Пуканича м'яч відскочив до Тищука, той прострілив з правого краю, а Ференцик хльостким ударом влучив у ворота - 1:0.

Він же і починав, до речі, цю комбінацію з лівого краю в центр - та й взагалі в останніх турах виглядав потужно, став героєм матчу з Буковиною, в якому лідер здобув вольову перемогу. Не послаблюючи тиск, через 20 хвилин господарі закріпили свою перевагу. Відмінно оцінив ситуацію Ряшко, розрізною передачею запустивши через лівий фланг Федака, чий простріл в дотик замкнув Пуканич - 2:0. Ви тільки подивіться на нього - 11 голів і 7 ассистов!

А перед самою перервою Шакун збив Ференцика, не давши обробити передачу, і Віктор Ряшко зі штрафного майстерно обвів стінку - 3:0. Автор голу присвятив його батькові - Ряшко-старшому. Відоміий закарпатський тренер загинув в автокатастрофі в минулому році ...

У другому таймі господарі контролювали гру, небезпечно били Вишневський, Тищук, Дуран, Пуканич. М'яч навіть потрапляв у штангу і поперечину воріт Чайки - дуже не щастило в цей вечір активним Вишневському і Чонці. Але в підсумку рахунок не змінювався - але ФК Ужгород цього і не потребував. Набравши 38 очок, підопічні Васютика гарантують собі перше місце за підсумками 17-го туру незалежно від матчів конкурентів. Але якщо завтра в матчі переслідувачів буде, припустимо, нічеєчка, навряд чи лідер буде проти. Це тільки зміцнить його позиції.

“Ужгород” — “Чайка” 3:0

Голи: Ференцик, 1, Пуканич 21, Ряшко 39.

“Ужгород”: Валерій Восконян, Олег Допілка (Максим Минайленко 75), Владислав Шкіндер, Дмитро Сартіна, Сергій Машталір, Віктор Ряшко (Володимир Дуран 60), Адріан Пуканич, Стефан Федак, Павло Тищук (Іван Повхан, 68), Вадим Ференцик (Іван Капустей, 75), Олег Вишневський
На заміні: Михайло Готра, Роман Цень, Максим Лютнянський
Тренер: Володимир Васютик

“Чайка”: Данііл Тумко, Андрій Бартошук, Антон Музиченко, Дмитро Шакун, Олександр Мосіюк, Андрій Дарда, Мохомед Садег Доу, Тимур Погранічний, Емін Сафіханов, Олег Лига, Сергій Шевчук
На заміні: Дмитро Іванов, Євген Шкарбан, Федір Кочубинський, Максим Столяров, Олександр Деребчинський
Тренер: В’ячеслав Богодєлов ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 442 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0