Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Ужгород" здобуває чергову перемогу у спарингу
14:41
"Ужгород" здобуває чергову перемогу у спарингу
На цей раз на штучному полі у Середньому дісталось господарям стадіону.

З минулорічного складу середнянців залишився лише худлівчанин Медведєв та Бобаль, який лише розпочинав минулий сезон у Середньому. Вс і інші – молоді гравці 18-19 років, які у минулому сезоні грали за юнацькі склади Ужгорода та Середнього.

Тож відштовхуючись від наявної обойми гравців у команд, основним питанням у цій грі було: скільки ужгородці сьогодні заб’ють?

Ужгород помітно переважав свого суперника та забити у першому таймі вдалося лише раз – після подачі від Дурана зліва Селещук головою переправив м’яч у ворота екс-карпатівця Готри. Середнянці непогано тримали оборону, де найбільше доводилось працювати Ільчуку.

У другому таймі Баб’як змінив більшість гравців, тоді як наставник середнянців по ходу другого тайму випускав своїх резервістів, які ближче до завершення гри отримали ще декльіка голів. Предчук забив після флангової подачі від Ковача. Михайло Дудаш двічі забив з близької відстані, маючи повну свободу дій у чужій штрафній.

ФК «Середнє» – ФК «Ужгород» 0:4

Голи: Селещук, 15, Предчук, 56, Дудаш, 70, 75.

Середнє (стартовий склад): Михайло Готра - Віталій Мадяр, Іван Ільчук, Руслан Куртанич, Василь Куприч – Дмитро Іванов, ?, Віталій Медведєв, Володимир Ковальчук - Владислав Яковлєв, Матвій Бобаль.
Тренер – Вадим Дьордь.

Ужгород (1 тайм): Юрій Славік - Володимир Дуран, Вадим Селещук, В’ячеслав Пінковський-молодший, Богдан Павлич - Максим Олень, Адріан Пуканич, Андрій Лазар, Вадим Ференцик, Сергій Машталір - Іван Русин.

Ужгород (2 тайм): Ерік Гречка - Юрій Бойкул, Станіслав Котьо, Юрій Дрозд, Володимир Дуран - Богдан Павлич, Дмитро Рацин, Антон Предчук, Іван Ковач, Михайло Дудаш - Павло Тищук.
Тренер – Мирослав Баб’як, В’ячеслав Пінковський.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 1105 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0