Головна » Усі публікації » в Україні » Ужгородські школярі стали переможцями Шкіряного м'яча - Кубку Сoca-Cola U-11
13:31
Ужгородські школярі стали переможцями Шкіряного м'яча - Кубку Сoca-Cola U-11
У м. Вишнене, що на Київщині фінішував Всеукраїнський фінальний турнір з футболу"Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola" U-11.

Впродовж трьох ігрових днів 8 кращих шкільних команд України молодшої вікової групи визначали найсильнішу шкільну команду України серед гравців 2005 р.н.

Детальніше ознайомитися з результатами можна на сторінці сайту ААФУ "Шкіряний м'яч - Кубок Coca-Cola".

Переможцем змагань стала команда ЗОШ № 19 м. Ужгород, яка у фінальному матчі з рахунком 3:0 переграла однолітків із ЗОШ № 309 м. Києва.

Вже на третій хвилині Флоріан Цібло відкрив рахунок після виходу сам на сам з голкіпером. Та вже за тридцять секунд ужгородці подвоїли рахунок - Цібле перехопив м'яч і знову вискочив на одного воротаря, однак влучив у стійку. Та першим на добиванні був Арсеній Орос, який добив шкіряного у сітку.

На 17-ій хвилині Орос розстрілював з близької відстані ворота, перший удар відбив голкіпер, а от другий рукою зупинив захисник, і як результат пенальті. З дев'яти метрів точно пробив Артур Мушак.

Загалом підопічні Ігора Гарлача протягом всього матчу володіли відчутною перевагою і закономірно перемогли у фіналі.

Нагадаємо вам склад ужгородської команди: Орос Арсеній, Цібло Флоріан, Чепканич Олександр, Бучок Віталій, Пімінов Мирослав, Кобеляш Ігор, Росул Максим, Попович Ілля, Башмарін Олександр, Окогріб Денис, Мушак Артур, Пришляк Андрій.

Фінальниій матч дивіться з 1:30:00.

Категорія: в Україні | Переглядів: 917 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0