Головна » Усі публікації » Футзал » «УжНет» вилітає із кубку України з футзалу 2021/22
17:45
«УжНет» вилітає із кубку України з футзалу 2021/22
Цього разу поступились вдома у матчі-відповіді проти володаря Кубку Чернівців з футзалу-2021, чернівецькому «Урожаю» - 2:6.

«УжНет» вилітає із кубку України з футзалу 2021/22 Матч відбувся у спорткомплексі» Юність», де зібралось чимало шанувальників цієї гри. Відтак, господарі хотіли продемонструвати свої найкращі якості. До слова, наші хлопці старались та на сьогодні цих якостей було замало для перемоги.

Чернівчани ще у першому таймі змогли забити двічі. У другому таймі рахунок збільшився до непристойного – 0:5. Та ужнетівці, все ж таки, забили гол. Він на рахунку Євгена Мирончука, який завдяки заробленим фолам, зміг забити з позначки. До кінця зустрічі, команди ще по разу розписались у воротах. Кінцевий результат – 2:6.

Нагадаємо, що у Чернівцях ужгородці програли з рахунок – 8:3, а за підсумком двох ігор рахунок 14:5 на користь «Урожаю». Тому саме чернівецька команда проходить до наступного раунду кубку України з футзалу.

Категорія: Футзал | Переглядів: 539 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0