Головна » Усі публікації » у світі » Вайда допомагає "Балмазуйварошу" перемогти у Кубку (ВІДЕО)
11:05
Вайда допомагає "Балмазуйварошу" перемогти у Кубку (ВІДЕО)
У вівторок, 20 листопада, у Кубку Угорщини відбулось своєрідне закарпатське дербі.

Вайда допомагає
У рамках Кубку Угорщини у Дьорі місцевий клуб, який виступає у Першій лізі, приймав Балмазуйварош з Вищої. На полі вийшли в старті і провели всі 90 хвилин одразу три закарпатці: за ЕТО ФК "Дьор" - Віктор Симчо, а за "Балмаз" – Юрій Габовда та Шандор Вайда. Саме виноградівець на 16-ій хвилині першим відкрив рахунок у матчі, і цим допоміг команді святкувати перемогу у цій зустрічі. Балмазуйварош переміг 3:2.

Відзначимо, що Вайда не вперше забиває у цьому місяці. У спарингу з ФК "Вац", 7 лютого, Шандор забив другий гол (гра завершилась 4:4), а в суботу 17 лютого прийняв активну участь у розгромі "Ціганд" СЕ 4:0, забивши на 82-ій хвилині.

Вже у цю суботу "Балмазуйвапрош" зустрінеться із "Дебреценом", ворота якого захищає Олександр Надь.

Категорія: у світі | Переглядів: 1053 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0