Головна » Усі публікації » у світі » Вайда оформлює дубль в Угорщині (ВІДЕО)
10:26
Вайда оформлює дубль в Угорщині (ВІДЕО)
У матчі 8 туру чемпіонату Угорщини виноградівський півзахисник допоміг своїй команді перемогти Дьошдьор.

У суботу, 15 вересня, клуб закарпатського футболіста Шандора Вайди Мезйокйовешд в рамках 8 туру чемпіонату Угорщини приймав вдома Дьошдьор. Вже до 12-ї хвилини рахунок був 3:0 на користь господарів, а третій гол забив наш земляк. У другому таймі гості відквитали два голи та на 80-ій хвилині Шандор знову забив і таким чином укріпив перевагу своєї команди.

Варто зазначити, що це перші голи Вайди за нову команду, в яку він перейшов влітку у міжсезоння. Йому знадобилось всього п’ять матчів, щоб відкрити лік голам у новому колективі. Ця перемога дозволила Мезйокйовешду піднятися на четверте місце.

Дебрецен Олександра Надьа йде сьомим, Кішварда Михайла Ряшка та Віктора Гея на дев’ятому місці, Халадаш Юрія Габовди на останньому.

Категорія: у світі | Переглядів: 923 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0