Головна » Усі публікації » у світі » Вайда та Симчо знову забивають в Угорщині (ВІДЕО)
16:52
Вайда та Симчо знову забивають в Угорщині (ВІДЕО)
На минулих вихідних закарпатці відзначились черговими гольовими звершеннями.

У 20 турі ОТП Банк ліги Мезекзовед Вайди приймав вдома МТК Будапешт. При рахунку 1:1 Шандору вдалося замкнути простріл від партнера і вивести свою команду вперед. Проте до завершення гри МТК провів два голи і вирвав перемогу.

У другій лізі Угорщини ЕТО Дьор у рамках 23-го туру грав вдома з останньою командою чемпіонату Монорі. Пропустивши першими, на 61-ій хвилині спрацювала зв’язка закарпатських гравців: Василь Вашкеба віддав, а Віктор Симчо забив, зрівнявши рахунок. А за десять хвилин Ловренчіч забив переможний м’яч – 2:1. Обидва наші футболісти провели на полі весь матч.

У скорому часі поповнити основний склад ЕТО Дьор може ще один закарпатець, 18-річний Олександр Гіді тривалий час виступає за молодіжні команди угорського клубу і наразі є лідером ЕТО Дьор U19, про це свідчить нагорода кращому гравцю наприкінці минулого року у своїй віковій категорії.

WKW ETO-BSS Monor 2-1 (0-0)
WKW ETO-BSS Monor 2-1 (0-0)WKW ETO-BSS Monor 2-1 (0-0)WKW ETO-BSS Monor 2-1 (0-0)
Категорія: у світі | Переглядів: 948 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0