Головна » Усі публікації » у світі » Вайда задовольняється сріблом Кубку Угорщини (ВІДЕО)
14:09
Вайда задовольняється сріблом Кубку Угорщини (ВІДЕО)
У фіналі мінімальну перемогу святкувала столична команда "Гонвед".

Вайда задовольняється сріблом Кубку Угорщини (ВІДЕО) Фінал Кубку Угорщини відбувся 3 червня на стадіоні Пушкаш-Арена у Будапешті з обмеженою кількістю глядачів.

Гонвед першим відкрив рахунок після подачі з кутового, проте Мезокевешд менш як за п’ять хвилин відігралися ефектним ударо Пекара з штрафного метрів з 33.

Та на початку другого тайму Гонвед знову забиває після стандарту – 1:2. Команда Вайди більше не змогла взламати оборону суперника і поступилась у фіналі. Шандор провів весь матч на лаві запасних.

Вже у суботу, 6 червня, Мезокевешд проведе поєдинок 27-го туру проти аутсайдера Пакш. За сім турів до завершення чемпіонату Мезокевешд йде на третьому єврокубковому місці і випереджає найближчих переслідувачів (Дьошдьорі і Пушкаш Академі) на п’ять балів.

У цьому сезоні Вайда провів 35 матчів (з них 10 у Кубку), забив один гол і двічі асистував партнерам. За даними Transfermarkt Вайда оцінюється в 275 тисяч євро.

"Гонвед" — "Мезокевешд" 2:1