Головна » Усі публікації » у світі » Вайда завершив сезон голом (ВІДЕО)
14:18
Вайда завершив сезон голом (ВІДЕО)
В останньому турі чемпіонату Угорщини виноградівський футболіст відзначився забитим голом.

Вайда завершив сезон голом (ВІДЕО) Минулого тижня відбулись поєдинки завершального туру угорського елітного дивізіону. Команда Шандора Вайди приймала вдома МТК Будапешт і зуміла на мажорній ноті завершити цей футбольний сезон - впевнена перемога 5:1. Один з голів на рахунок закарпатського фулбека - на 61-ій хвилині Шандор зі своєї половини поля промчав до воріт і пробив з-під захисника, це був четвертий гол команди.

У підсумку Мезоковезд завершив сезон на восьмому місці, в дев'яти очках від зони вильоту. Для Вайди це перший гол у чемпіонаті за 22 матчі. Також він забив один гол у Кубку, дійшовши до чвертьфіналу. Німецький портал Трансфермаркт наразі оцінює 29-річного виноградівця у 200 тисяч євро.

Категорія: у світі | Переглядів: 400 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0