Головна » Усі публікації » у світі » Вашкеба оформив дубль у товариській зустрічі з словаками
15:15
Вашкеба оформив дубль у товариській зустрічі з словаками
Виноградіський півзахисник відкрив лік голам у новому році за свою угорську команду.

У контрольній зустрічі, яка відбулась у суботу, 25 січня, ЕТО Дьор зіграв з словацьким друголіговим колективом СТК Саморін. Підготовка Дьора йде повним ходом, адже вже за тиждень відновиться чемпіонат у другій за рангом лізі Угорщини.

У звітній грі Василь провів на полі весь поєдинок і приніс своїй команді перемогу, оформивши дубль за п'ять хвилин на початку другого тайму.

На 48-ій хвилині Вашкеба влучно пробив з 18 метрів. На 53-ій хвилині виноградівець вдало зіграв на добиванні, після удару свого партнера по команді Горвата. Матч завершився перемогою господарів 2:1.

ЕТО Дьор завершив перше коло на п'ятій позиції, всього на один бал відстаючи від третьої сходинки, і на вісім очок від прохідного другого місця.

Категорія: у світі | Переглядів: 610 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0