Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Василь Дебич забив дебютний гол
14:43
Василь Дебич забив дебютний гол
Тячівський нападник відзначився прем'єрним голом у 7 турі Другої ліги України.

Василь Дебич забив дебютний гол 18-річний Василь Дебич вихованець ДЮСШ Тячів та ужгородського СДЮСШОР (тренер Василь Орос) цей новий сезон розпочав вже у професіоналах отримуючи постійну ігрову практику у Другій лізі України за львівські Карпати-2.

Василь ще у 14-річному віці перейшов в УФК-Карпати і пройшов всі сходинки аж до першої команди, за яку зіграв у Кубку України на початку серпня проти Прикарпаття (1:2).

За Карпати-2 у Другій лізі України у цьому сезоні зіграв 5 матчів, в останньому з яких зумів відкрити лік своїм голам за дорослу команду.

У середу, 13 вересня, дублери Карпат у рамках 7-го туру гостювали у Вінниці і здобули розгромну перемогу 4:1. Дебич звявився на полі на 56-ій хвилині, і забив третій гол своєї команди на 79-ій хвилині, скориставшись чудовим пасом граючого тренера Кожанова.

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 377 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0