Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Важка перемога «Сільця» над «Соколом» (ФОТО)
17:35
Важка перемога «Сільця» над «Соколом» (ФОТО)
З початку гри «Сільце» діяло активніше.

Вже на початку зустрічі Сергій Лендєл міг відкривати рахунок та м’яч пройшов повз ворота. Через декілька хвилин іршавці не скористались ще одним шансом забити гол. Це Іван Жаренко змарнував нагоду після виходу віч-на-віч з воротарем. Не пройшло і 5 хвилин, як Жаренко після другої спроби, знову програє дуель голкіперу.

Футбольна команда з Кінчеша відповіла в середині 1-го тайму, але воротар вдало був на місці. Приблизно на 30-35 хвилині матчу після удару з-за меж карного майданчика Владислав Маринець відкриває рахунок - 1:0.

В 2-ому таймі господарі фізично «підсіли». «Сокіл» мав зрівнювати рахунок та фарт сьогодні був не на їхньому боці. «Сільце» відповіло ударом Сергія Білана, воротар гостей перевів шкіряний снаряд на кутовий.

А вже у компенсований арбітром час гравці «Сокола» мали шанс взяти бодай очко та м’яч влучив у поперечку.

Як підсумок, господарі здобувають важливу перемогу - 1:0.

Владислав Машіко, ФОТО: Сергій Малицький

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 861 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0