Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Великі Лучки - переможець чемпіонату Мукачівського району
13:58
Великі Лучки - переможець чемпіонату Мукачівського району
Першість Мукачівщини з футболу визначила переможця, хоча інтрига зберігалася до фінального свитка останнього матчу.

Великі Лучки - переможець чемпіонату Мукачівського району
Відтак, у вирішальному поєдинку, що відбувся 29 жовтня, зустрілися команди В. Лучок та Горонди. Якщо горондяни впевнено завойовували третю або четверту сходинку, то для великолучківців матч став справжнім випробовуванням на прихильність футбольної Фортуни.
 
За результатами попередніх матчів Чемпіонату, найбільшу кількість очок набрала команда В. Коропця (26). З різницею всього на одну позицію другу сходинку займали великолучківці (25 очок). То ж нічия, яка б додала одне очко команді В. Лучок могла призвести до ще одного вирішального двобою з командою В. Коропця.
 
Проте, футбольна вдача була на боці великолучківців. Незважаючи на проливний дощ та сильні пориви вітру, команди провели поєдинок, який завершився з рахунком 4:0 на користь В. Лучок – чемпіона Мукачівщини з футболу.
 
Відтак, чемпіоном Мукачівщини з футболу сезону 2017 року стала команда В. Лучок, набравши 28 очок. Другу сходинку займає команда с. В. Коропця – 26 очок. Третю позицію займає команда с. Станово – 18 очок. Четверту сходинку посіла команда с. Горонда – 15 очок.
 
Як наголосив президент ФК «В. Лучки» та сільський голова населеного пункту Ярослав Чоп, особливим досягненням є те, що клуб зміг виховати та сформувати сильну команду, до складу якої входять виключно мешканці села.
 
«Особлива роль у здобутті вітки першості належить тренеру команди Івану Козарю та директору клубу Василю Федаку, - підкреслив Ярослав Чоп».
 
Відзначимо, перемога команди Великих Лучок забезпечила участь у складі Ліги чемпіонів Закарпаття.
 
Гідно виступили на чемпіонаті Мукачівського району і юнаки с. В. Лучки, посівши третю сходинку (19 очок). Срібними призерами стали юнаки с. Ромочевиця (27 очок), чемпіонами – юнаки с. В. Коропець (30 очок).
 
Вітав керівництво команди-переможниці і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що Мукачівщина має власні футбольні традиції, які примножують чи не у кожному селі.
 
Великі Лучки – один з найфутбольніших населених пунктів району, а клуб - гідний для прикладу будь-якій команді. Зазначимо, нагородження команд призерів чемпіонату Мукачівського району сезону 2017 р. відбудеться після затвердження результатів змагань Виконкомом Мукачівської районної федерації з футболу.
 
За матеріалами Мукачівської РДА

Фото 3 - Великі Лучки – чемпіон Мукачівщини з футболу

Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 640 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: