Головна » Усі публікації » на Закарпатті » VIII дитячий міжнародний турнір на честь О. Філіпа. Фінали (ФОТО)
18:27
VIII дитячий міжнародний турнір на честь О. Філіпа. Фінали (ФОТО)
Сьогодні, 13 грудня, було зіграно вирішальні поєдинки VIII міжнародного дитячого турніру на честь Олександра Філіпа.

VIII дитячий міжнародний турнір на честь О. Філіпа. Фінали (ФОТО) Розпочався ігровий день з матчу двох команд футбольної школи Зінедін. В основний час була зафіксована нічия, а в серії шестиметрових, перемогли Зінедін 2, вирішальний удар на рахунку Андрійканича.

В наступному протистоянні за п’яте місце команда з Волині лише під кінець зустрічі вирвала перемогу у словаків.

Далі слідували півфінали. Київська «Чайка» завдяки єдиному голу свого захисника переграла «Карпати» Дячука-Ставицького. Інший поєдинок подарував глядачам справжній трилер. У перші п’ять хвилин СДЮСШОР зумів провести два швидкі гола (один з них через помилку при вводі м’яча кіпера киян), та атлети одразу ж відповіли голом з центру поля. Після цього команди впродовж 15 хвилин боролись в середині поля і лише під завісу зустрічі знову влаштували перестрілку. Кияни ще два рази зрівнювали, але ужгородці знову виходили вперед, так і завершивши гру на свою користь – 4:3.

У матчі за сьоме місце Зінедін розгромив Земплін 5:0. Друга команда Зінедіну також святкувала перемогу, але мінімальну, над луцьким «Адреналіном».

Гра за бронзовий комплект нагород відбувалась за незначної переваги «Атлета», який обстукавши обидві штанги, все ж забив. Львівянам не допомогла шалена підтримка своїх фанів.

Фінал проходив у надзвичайно напруженій атмосфері, команди діяли обережно. Лише ближче до середини матчу «Чайка» змогла реалізувати свою перевагу у два забиті м’ячі. Здавалось кияни спокійно доведуть гру до перемоги, але ужгородці змогли відквитати один м’яч. Фінальний штурм «Чайка» витримала і здобула кубок переможця змагань.

За фіналом слідував матч вихованців Олександра Івановича Філіпа. Одна з команд складалась з футбольного класу 1991 р.н., до якого входили: Дмитро Газа, Яромир Лобода, Юрій Чонка, Шандор Вайда, Роберт Молнар, Ігор Ловска, Олег Логойда, Артем Пустовіт, Олександр Назаренко, Михайло Довганич, Крістіан Лайош, Іван Пантьо. За іншу команду 1984 р.н. і старше грали Станіслав Трофіл, Михайло Кополовець, Владислав Микуляк, Іштван Пфайфер, Олександр Пахомов, Олександр Пономаренко, Михайло Віннічук, Олег Мартиненко, Михайло Костянтинець.

91 рік виступав у футболках із зображенням Олександра Дзямки, свого друга і партнера по футбольній школі, який також кожен рік приймав участь у цьому виставочному матчі, але трагічно загинув влітку цього року. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували його пам'ять і вручили сестрі Олександра футболку з його портретом.

Більш юні футболісти розпочали активніше, але пропускали швидкі випади суперника, в ході яких вдалось відзначитись Кополовцю двічі та Пфайферу. У другій половині гри Чонка забив перший гол своєї команди. За декілька хвилин до фінального свистка Яромир Лобода скоротив рахунок до мінімуму, але на більше 91-і так і не спромоглися.

За цим слідувало нагородження призерів дитячого турніру. Першими отримали нагороди кращі в окремих номінаціях:

Кращий воротар – Тимофій Шапран («Чайка» Київ)
Кращий захисник – Олександр Андрик (СДЮСШОР Ужгород)
Кращий півзахисник – Євген Гармаш («Атлет» Київ)
Кращий нападник – Юрій Скокоденяк («Карпати» II Львів)
Кращий бомбардир – Давід Патаї (OFC Debrecen)
Кращий гравець – Богдан Оличенко («Адреналін» Луцьк)
Особиста відзнака Олександра Філіпа – Олександр Андрійканич («Зінедін» Ужгород)

Кращий гравець турніру, який грав під десятим номером з написом Бодя, по праву став головною зірочкою змагань. Його робота з м’ячем та численні обиграші залишаться у пам'яті глядачів ще надовго.

Сам винуватець цього заходу, Олександр Філіп подякував всім командам-учасницям за хорошу гру, організаторам Олександру Роману, Василю Оросу та Володимиру Мухлиніну, за відмінну підготовку та проведення турніру та обласній Федерації футболу Закарпаття за підтримку.

У завершальній частині нагородження львівські «Карпати» отримали грамоти за четверте місце. «Атлет» Київ бронзові нагороди і кубок. Ужгородський СДЮСШОР отримав срібний комплект медалей і кубок. Золоті медалі і чемпіонський кубок забирає «Чайка» Київ.
ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.