Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Вишківська звитяга в Тересві
23:02
Вишківська звитяга в Тересві
Вишково здобуває чергову розгромну перемогу у Першій лізі Східної зони.

Поєдинок у Тересві розпочався з короткої урочистості – підняття державного прапора. А далі під акомпанемент травневого дощу розпочався поєдинок. З перших хвилин гості заволоділи ініціативою й потроху почали підтискати «авангардівців» до власного карного майданчика. В свою чергу тересв’янці діяли більше через правий край, де в відрив постійно йшов капітан господарів – Володимир Дербак. Однак, перші три його забіги – були марними – його постійно захисники ловили в офсайдну пастку.

А власне перший м’яч вийшов дещо курйозним. Річард Петрушка здається робив простріл у штрафний майданчик, а вийшов гол, ані воротар, ані захисники не змогли відвести загрозу від своїх володінь.

За такого результату команди пішли на відпочинок. А от вже друга половина поєдинку проходила цілком під диктовку вишківської команди. Гості просто «розривали» захисні редути господарів, але не виходило з завершенням. Проте забити змогли лише на 66-й хвилині після стандарту – подачу з кутового головою точно замикає фактурний Олександр Пацкан.

Далі господарі й зовсім підсіли, відповідаючи поодинокими випадами. Проте й під час цих вилазок вони мали змогу забити бодай гол престижу. Спочатку Володимир Дербак перебуваючи в вигідній позиції вирішив чомусь малювати порушення правил в карному майданчику гостей – за що отримав попередження. А далі з його передачі по м’ячу з вигідної позиції не влучив його партнер по команді.

Наприкінці зустрічі гості  організували якісну атаку, створивши чисельну більшість в атаці, яку влучним ударом завершив Василь Глибчук. А ще більш переконливою перемогу своєї команди робить Йосип Кузьма на 90-й хвилині гри. Йосип здійснив навіс-удар на дальній фланг, м’яч полетів по-під поперечину й затріпотів у сітці воріт «Авангарда». Тож – 4:0 переконливо перемагає «Вишково».

Стадіон «Авангард» сел. Тересва. Глядачів: 450. Температура: +19

«Авангард» (Тересва) – «Вишково» (Вишково) – 0:4 (0:1)

Голи: Петрушка 25, Пацкан 66, Глибчук 88, Кузьма 90.

«Авангард»: Кубинець Ігор (Семяковський Вадим 46), Бенк Микола (Курічко Віктор 46), Шпілка Євгеній, Якоб Андрій (Сухара Василь 70), Марина Микола, Шемет Василь (Сошніков Віталій 46), Шпілка Василь, Дербак Володимир (к), Руснак Василь, Михальчук Василь, Пилипченець Олександр.
Запасні: Продан Сергій, Гольцбергер Іван
Тренер: Олександр Жолобович

«Вишково»: Мацунич Михайло, Бонгар Олександр, Мункачи Йосип (к), Пацкан Олександр, Солома Олександр, Мацола Мирослав (Лингвой Емеріх 50), Пацкан Михайло, Барна Даніель (Кузьма Йосип 75), Петрушка Річард, Глибчук Василь, Орос Василь (Ковач Василь 46).
Запасні: Попович Михайло