Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Закарпатська перемога "Говерли" U-21
22:13
Закарпатська перемога "Говерли" U-21
У матчі дублюючих складів "Іллічівця" та "Говерли" перемогу святкували номінальні гості.

Нашій команді не вистачало довгої лавки запасних - тільки троє запасних було у розпорядженні Олександра Когутича.

Ужгородські футболісти розпочали матч у ролі другого номера, віддавши контроль мяча супернику і шукаючи щастя у контрнаступальній грі. Після декількох гострих ударів маріупольців ворота в безпеці тримав Бонь.

Ужгородці своїм шансом в середині першого тайму скористалися сповна. Гегедош прорвався крізь захисників і пробив у ближній кут - 0: 1.

На початку другого тайму "говерляни" і взагалі подвоїли перевагу. Після подачі кутового Реплюк головою переправив м'яч в сітку воріт «Іллічівця». В середині тайму, здавалося, маріупольці могли скоротити відставання, але удар Махарадзе головою метрів з 5-ти Бонь відбив ногою.

Як підсумок, виїздна перемога "Говерли" U-21!

13 вересня. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор». 100 глядачів. + 25С.

«Іллічівець» - «Говерла» 0: 2

Голи: 0: 1 Гегедош, 21, 0: 2 Реплюк, 48

«Іллічівець»: Будюк, Сіробаба (Савін, 82), Махарадзе, Будченко, Дехтяренко, Кондрашов (Зубков, 73), Приходько, Суходуб, Росляков, Чудновець (Прядун, 62), Лівінський (Туркін, 86).

«Говерла»: Бонь, Ряшко (Бако, 39), Ількович, Котьо, Лютенко, Реплюк, Гегедош (Тома, 82), Панфілов, Хоменко, Петров, Цебро.

Попередження: Махарадзе, 26, Кондрашв, 61 - Лютенко, 22, Хоменко, 45