Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Збірна Закарпаття WU14 посіла сьоме місце на Чемпіонаті України
16:42
Збірна Закарпаття WU14 посіла сьоме місце на Чемпіонаті України
17 травня завершився фінальний ігровий день Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років, який проходив у Калуші.

Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд до 14 років проходив у м.Калуш Івано-Франківської області (13—17.05.2019 р.). У Чемпіонаті брали участь футболістки, які народилися в період з 01.01.2005 до 31.12.2006 роки.

13 та 14 травня команди завершили першу стадію змагань. Переможці груп, серед яких були і закарпатки, продовжили боротьбу за 1-9 місця, команди, що посіли другі і треті позиції продовжили змагатися за 10-18 та 19-25 місця відповідно.

Зб.Херсонської обл. - Зб.Закарпатської обл. - 1:3
Голи: Лінік - Калинич-2, Бондаренко

Зб.Закарпатська обл. - Яблунівська ДЮСШ - 6:1
Голи: Бондаренко-2, Балега, Якимчук, Калинич, Марічок - Яремчук

15 травня завершився другий етап Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років. Тут наші футболістки зійшлися із фаворитками турніру і поступились тернопільським одноліткам, а з майбутніми чемпіонами цього турніру зіграли внічию 1:1, а в серії пенальті перемогли 4:3.

- Зб.Тернопільської обл. - Зб.Закарпатської обл. - 2:0

- Зб.Закарпатської обл. - Юність - 1:1 (п.п. 4:3)

17 травня завершився фінальний ігровий день Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років. В останні два дні команди відіграли фінальний етап чемпіонату і визначили переможця та призерів змагань. Закарпатська збірна зіграла у підгрупі за 7-9 місця і впевнено перемогли в обох матчах одеситок та рівнянок. І у підсумку зайняли сьоме місце із двадцяти п’яти учасниць. Це місце дає змогу у наступному році виступати у Вищій лізі у своїй віковій категорії.

Зб.Одеської обл. - Зб.Закарпатської обл. - 0:4
Голи: Балега-3, Бондаренко

Зб.Закарпатської обл. - Зб.Рівненської обл. - 3:1
Голи: Якимчук-2, Бондаренко - Кіселевич