Головна » Усі публікації » у світі » Жіноча збірна України WU-19 з бронзою
22:52
Жіноча збірна України WU-19 з бронзою
1 серпня жіноча збірна України WU-19 провела останній поєдинок на Турнірі Розвитку УЄФА, що проходив у Молдові.

Підопічні Наталії Зінченко поступилися команді-господарці змагань − збірній Молдови.

В першому таймі було важко віддати перевагу будь-якій з команд. І команда Молдови, і команда України мали можливості для взяття воріт, але фортуна посміхнулася лише номінальним гостям. На 30-й хвилині Віоріка Тону скористалася помилкою захисників і влучно пробила повз голкіпера − 0:1.

На початку другої половини зібрна Молдови отримала можливість пробити пенальті і Віолета Мітул не схибила − 0:2. Наприкінці матчу Тетяна Козиренко заробила 11-метровий удар і вдало його використала − 1:2. За хвилину українки мали чудову нагоду звести рахунок внічию, але м’яч після удару Вікторії Бойко просвистів в кількох сантиметрах від стійки воріт.

Наша землячка Анастасія Сірмай за рішенням тренера не брала участі в завершальному матчі на турнірі.

Таким чином, жіноча збірна України WU-19 посіла третє місце у Турнірі Розвитку УЄФА.

Після матчу, Іон Тестеміцану, віце-президент федерації футболу Молдови, вручив кубки капітанам команд України (Тетяна Козиренко) і Молдови (Маргарита Панова).

Вадул луі Вода, Молодова. Турнір розвитку УЄФА.

Рефері: Елені Антоніу (Греція)

Помічники: Андронікі Ніоті (Греція), Петра Бомбек (Словенія)

4-й арбітр: Олександра Цесен (Словенія).

Україна WU-19 − Молдова WU-19 − 1:2

Голи: Козиренко (80 + 2 з пенальті) - Тину (30), Міф (46, з пенальті).

Україна: Марія Борщ, Тетяна Левицька, Стефанія Матвіїшин, Любов Мохнач, Тетяна Козиренко, Софія Соломаха (Лідія Лашко, 49), Вікторія Головач (Вероніка Андрухів, 41), Юлія Зозуля, Діана Ковтун (Анна Петрик, 77), Євгенія Черкашина (Юлія Мотко, 41), Роксолана Кравчук (Вікторія Бойко, 41).

Запасні: Олександра Григорович, Вікторія Худа, Анастасія Сірмай, Вікторія Кислова

Тренер: Наталія Зінченко

Молдова: Маргарита Панова, Вікторія Гурдіш, Валерія Русу (Єлена Урсу, 72), Даніела Фурчіта (Єлена Гратій, 75), Єлена Черешня (Вікторія Кульцічі, 36, (Діана Логін, 70), Віоріка Тону, Анастасія Тома, Віолета Мітул (Ірина Ворона, 75), Надія Васіліса, Аліна Маліц (Ірина Топал, 29), Надія Колесніченко.

Тренер: Аліна Стеценко.

Попередження: Борщ (45), Левицька (59) - Колесніченко (24), Гурдіш (38) Мітул (73) Гратій (80+2).

Фоторепортаж Ви можете переглянути на офіційній сторінці Вконтакте.