Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Зимова першість Ужгородського району. "Зірка" та "Сокіл" виграють свої півфінали
07:54
Зимова першість Ужгородського району. "Зірка" та "Сокіл" виграють свої півфінали
У неділю, 27 березня на стадіоні с. Коритняни пройшли ігри 1/2 фіналу зимово-весняної першості Ужгородського району.

Зимова першість Ужгородського району. Зустрічалися: ФК "Медея" Оріховиця - ФК "Зірка" Лінці. Матч видався досить непоганим, команди атакували то в одну, то в іншу сторону. Команда-призер чемпіонату "Зірка" першим відкрила рахунок, відзначився Віталій Ходаковський.

Після перерви у ворота Лінців був призначений пенальті, який реалізував гравець "Медеї" Ярослав Куцик. Через деякий час у ворота Оріховиці теж було призначено одинадцятиметровий, вирок виконав капіатн команди Юрій Федьо. Протягом другого тайму обидві команди могли відзначитися, але під завісу матчу при помилці захисників Оріховиці гол забив Анатолій Лукачина. Рахунок 3:1 на користь Лінців.

ФК "Баранинці" - ФК "Сокіл" Кінчеш. Матч видався багатий на голи. Після першого тайму рахунок 1:0 на користь «Сокола», відзначився Жолт Батка. У другому таймі молода команда Баранинців десь розклеїлась і голи посипалися: чотири голи записав на свій рахунок Богдан Степанов, по одному мячу забили Олександр Яхимець та Роман Демян. Наприкінці матчу гол престижу зі штрафного забив Ярослав Фаринич. 7:1 перемагає Кінчеш, і досить впевнено виходить у фінал зимово-весняної першості Ужгородського району.

3 квітня відбудеться фінал, де зустрінуться «Зірка» Лінці та «Сокіл» Кінчеш. Стадіон та початок матчу визначиться на бюро федерації футболу Ужгородщини.