Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » Зимовий кубок ДЮФЛУ. "Карпати" вибивають МФА (ФОТО)
19:12
Зимовий кубок ДЮФЛУ. "Карпати" вибивають МФА (ФОТО)
У суботу, 29 лютого, у Середньому відбувся матч-відповідь чвертьфіналу Зимового кубку ДЮФЛ України.

Зимовий кубок ДЮФЛУ.
Перша зустріч у Львові завершилась перемогою «зелених левів» 3:1. Гандикап не великий і мукачівці були налаштовані дати бій грізному супернику на власному полі, однак всі їхні плани сплутав швидкий і доволі курйозний гол на старті зустрічі. На 12-ій хвилині капітан МФА Яримович під тиском опонента віддає пас назад воротарю, який довго обробляв цю передачу і не встиг вибити шкіряного, його обікрав нападник карпатівців і закотив вже у пусті ворота – 0:1.

Надалі всю гру львів’яни вміло збивали всі пориви закарпатців відігратись і час від часу турбували ворота господарів дальніми ударами, та й загалом діяли більш гостріше у нападі.

Таким чином, підопічні Віталія Пантілова завершили свої виступи у Зимовому кубку ДЮФЛУ на стадії чвертьфіналу, поступившись львівським Карпатам із загальним рахунком 1:4.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 584 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0