Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Злива голів
19:26
Злива голів
Кривбас з великим рахунком переграв виноградівців у товарняку на середнянському стадіоні.

Злива голів Різниця у класі відчувалась впродовж всієї гри та Севлюш намагався не сідати глибоко до своїх воріт. Команда Адріана Пуканича протримала свої ворота на замку всього п’ять хвилин.

Перші три голи влетіли після флангових подач і завершення ударом головою.

По ходу першого тайму погодні умови значно погіршилися – розпочалася півгодинна злива, після якої на полі залишилась вода і м’яч часто зупинявся у воді. В одному з таких епізодів Вагін віддавав пас назад воротарю, круглий зупинився у воді, його підхопив Волошин і пробив повз кіпера.

За традицією Вернидуб використав два різні склади у таймах. Натомість севлюшцям бракувало свіжості. Хоча наприкінці гри вони мали дві хороші нагоди забити. Чонка пройшов до воріт та переграти воротаря не зміг. В іншому епізоді Керечан ударом злету з лівого краю штрафної поцілив у рамку та Хома зловив.

Наступний спаринг на середнянському стадіоні Кривбас зіграє у середу, 3 серпня, з полтавською Ворсклою о 17:30.

Севлюш – Кривбас 0:9

Голи: Банада (6‘, 45‘), Хобленко (11‘), Задерака (28‘), Волошин (40‘), Хомченовський (48‘), Рябов (63‘, 64‘), Попчук (70‘).

Севлюш: Іван Марушинець – Артур Дорі, Адріан Бабич, Руслан Гогерчак, Богдан Котляр - Ігор Вагін, Євген Русин, Адріан Пуканич, Василь Ковтун, Юрій Чонка - Василь Василинець.
На заміну виходили: Юрій Мірошниченко, Михайло Керечан, Юрій Мешко.

Кривбас: Андрій Кліщук (Богдан Хома, 46), Євген Опанасенко (Микита Татарков, 46), В’ячеслав Рябов (к), Тимур Стецьков (Іван Зотько, 46), Максим Задерака (Гліб Попчук, 31), Євген Банада (Дмитро Семенов, 46), Денис Шевченко, Тимур Кораблін (Андрій Понєдєльнік, 46), Роман Дебелко (Дмитро Хомченовський, 46), Назар Волошин (Денис Устименко, 46), Олексій Хобленко (Іван Козак, 25; Віталій Вернидуб, 46).

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 446 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0