14:52 Чотири ще в першому... не без участі Ковтана | |
Про те, як треба ще до перерви вирішувати долю локального трофею, знову показали підопічні Мікі Калабіги
![]() На старті нічого поганого для жодної з команд не віщувала, бо обмінялись штрафними, які були успішно заблоковані, а перший удар стався на 5-й хвилині. Петканич подав зі штрафного зліва, а Чобаль пробив головою хоча й точно, та не надто сильно й 42-річний воротар Кашка впорався. Через дві хвилини ще аналогічний стандарт. Петканич подав у центр штрафного майданчика. Лазівці намагались винести, та Ганчак головою поцілив у лівий кут, та м’яч від стійки зрикошетив за ворота. У відповідь Гаврилешко пробив головою метрів із восьми, замкнувши подачу, та полетіло повз ближню ліву стійку. На 14-й хвилині Ковтан скинув під удар Чобалю. Юрій пробив низом повз ліву стійку в півметрі. Далі Петканич подав зправа, а Ковтан пробив метрів із дванадцяти. Потім Гливка мав ще кращий шанс, та навіть не пробив, однак Петканич на продовженні атаки завдав удару з досить вигідної позиції. Екс-гравець великолазівців Сакадаті подав зі штрафного на дальню ліву стійку на Зубанича, який був готовий замикати метрів з п’яти, та його на мить випередив Кашка й зняв м’яч фактично з його ноги. Та вже наступного разу й він був безсилим, коли партнери дальнім пасом знайшли на правому фланзі Ковтана й Вячеслав метрів із двадцяти семи влучив під дальню стійку – 1:0. Не встигли суперники як слід оговтатись, як після наступного пострілу метрів із двадцяти від Ковтана їх шокував рикошет і м’яч залетів у протилежний кут, від того в який кинувся Кашка – 2:0. Далі після подачі з кутового Лапчака суперники залишили без нагляду в центрі штрафного майданчика двох гравців і Чобаль довів рахунок до розгромного – 3:0. У наступній атаці господарі прорвались за рахунок техніки й цілої комбінації по центру зі зміщенням вліво, а на завершенні Петканич подав і Ковтан у стрибку в падінні вколотив головою м’яч у сітку, без шансів для Кашки – 4:0. Через дві хвилини після чергової подачі зправа від Петканича Ковтан міг відзначитись вчетверте, коли на мить не встиг, щоб замкнути її з вбивчої позиції метрів із п’яти. До перерви було ще по одній нагоді від Ковтана та Чобаля й після удару другого з них воротарю довелось статично спостерігати як полетіло лівіше від воріт. Перед свистком лазівці пішли вперед і Гаврилешко пробив та Гвазава парирував. Другий тайм був веселішим і менш нервовим, бо господарі розуміли, що справу зроблено й не проявляли суттєвої агресії біля чужих воріт. Гості атакували за інерцією, та так і не змогли створити хоч якусь паніку в чужих захисних рядах, а суперник старався й у захисті грати видовищно, бо кілька разів виносили ефектно, навіть у падінні, чим підбадьорювали переможний настрій своїх фанів. На 64-й хвилині Гаврилешко все ж зумів пробити зпрва у ближній вехній кут, та воротар Коритнян парирував. Через тринадцять хвилин Гаврилешко вчергове прострілював зправа й м’яч влучив у руку захиснику. Арбітр показав на позначку. Калиняк пробив потужно та вище поперечини. Через кілька хвилин Калиняк міг виправитися, коли в штрафному майданчику відгукнувся на подачу з правого флангу, та поліеританова куля полетіла повз ліву стійку, зберігши сухий стартовий розгром, як підтвердження нещодавно виграного «Олімпіком» трофею Зимової першості. 16 травня, с. Коритняни, хмарно з проясненнями, + 15 градусів, 150 глядачів Арбітр – Валерій Цап «Олімпік» Коритняни – «Великі Лази» – 4:0 Голи: Ковтан, 31, 33, 40, Чобаль, 36. «Коритняни»: Іраклій Гвазава, Ярослав Рущак, Олександр Ганчак, Орест Петканич, Микола Муранський, Віталій Сакадаті, Юрій Чобаль, Роман Лапчак, Артем Гливка, Дмитро Зубанич, Вячеслав Ковтан. Запасні: Віталій Палканинець, Юрій Цибик, Степан Кривлянський, Сергій Кучера, Михайло Ільницький. тренер – Микола Калабіга. «Великі Лази»: Юрій Кашка, Олег Мателешко, Андрій Митровка, Олег Павлович, Олег Куртанич, Денис Павловський, Євген Шандор, Юрій Шмулига, Анатолій Гаврилешко, Владислав Михайловський, Ростислав Дюгованець. Запасні: Павло Калиняк, Владислав Гаврилешко, Євген Брензович, Віктор Совяк, Олександр Форкош, Михайло Мотильчак, Анатолій Щинський. тренер – Йосип Микуланинець На 78-й хвилині Калиняк не забив пенальті (мимо). Євген СВИЩО для «Lobda.at.ua»
| |
|
Всього коментарів: 0 | |