20:42 ФК "Хуст" стартує у Кубку ААФУ | |
Хустська команда розпочинає свій виступ з першого попереднього етапу Кубка України серед аматорських команд 2021/22.
![]() Перший матч відбудеться на стадіоні "Blago-arena" с.Іванкова - на цю гру хустянам доведеться подолати 173 кілометри. Чемпіонат Івано-Франківської області стартував лише в середині місяця: "Благо-Юність" у першому турі перемогла ФК "Пробій" (Городенка) 2:0, ще в одному перенесеному матчі був розгромлений "Варатик" 9:1. Серед головних траснферів хустян цього літа це повернення воротаря Владислава Сидоренка із "Медеї", підписання захисників Миколи Ільковича із "Севлюша", Василь Гнепа із "Вільхівців, та 18-річного нападника Івана Повхана, який минулий сезон провів за ФК "Ужгород" у Другій лізі України і награв там 90 хвилин. Серед втрат - Максим Кодря, який перейшов у "Авангард" з Тересви. Перший попередній етап Кубка України серед аматорських команд: Зірка (Кропивницький) - Ронін (Лісне, Київська обл.) Джуніорс (Шпитьки, Київська обл.) - Атлет (Київ) Сокіл (Михайлівка-Рубежівка, Київська обл.) - Легіонер (Дніпро) Скіф (Шульгинка, Луганська обл.) - Портовик (Маріуполь, Донецька обл.) Полісся (Ставки, Житомирська обл.) - Олімпійський коледж ім. І. Піддубного (Київ) ФК Куликів (Львівська обл.) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) ФК Миколаїв (Львівська обл.) - Гарда (Калуш, Івано-Франківська обл.) Благо-Юність (Верхня-Івано-Франківськ) - ФК Хуст (Закарпатська обл.) В 1/8 фіналу до переможців даного етапу приєднаються сім клубів, котрі є учасниками аматорського чемпіонату України: Маяк (Сарни, Рівненська обл.), ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) Звягель (Новоград-Волинський, Житомирська обл.), Нива (Бузова, Київська обл.), Олімпія (Савинці, Полтавська обл.), Металург-2 (Запоріжжя), Мотор (Запоріжжя) та Дружба (Мирівка). Базовими ігровими днями для проведення матчів 1/8 фіналу розіграшу Кубка України є 8 вересня та 15 вересня 2021 р. | |
|
Всього коментарів: 0 | |