Головна » Усі публікації » у світі » Габовда забиває у третій грі підряд (ВІДЕО)
14:21
Габовда забиває у третій грі підряд (ВІДЕО)
На фініші білоруського чемпіонату мукачівський футболіст вражає своєю результативністю.

Габовда забиває у третій грі підряд (ВІДЕО) У передостанньому турі чемпіонату Білорусі жодінський клуб провів останній домашній поєдинок порадувавши своїх вболівальників перемогою, яка стала четвертою підряд, і завдяки якій торпедівці продовжують боротьбу за єврокубкові місця.

У неділю, 22 листопада, Торпедо-БелАЗ здолав вдома середняка чемпіонаті Іслоч 2:0. На 45-ій хвилині Антилевський забив перший гол з пенальті, а на 60-ій хвилині Габовда закріпив перевагу своєї команди скориставшись точним пасом капітана Хачатуряна.

Юрій надзвчиайно вдало проводить завершення сезону маючи в активі вже шість голів і один асист в дев'яти матчах, причому п'ять голів забив в останніх трьох турах.

Та конкуренти також виграють, Торпедо лише за додатковими показниками поступається третьому Німану і на три очки відстає від другого солігорського Шахтаря. В останньому турі  і вирішиться доля єврокубкових місць (в єврокубки потрапляють три кращі клуби чемпіонату та володарь кубку).

Категорія: у світі | Переглядів: 367 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0