Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Іван Дуран: "У команді був конфлікт між тренером та провідними футболістами"
13:03
Іван Дуран: "У команді був конфлікт між тренером та провідними футболістами"
Президент футбольного клубу “Ужгород” Іван Дуран прокоментував результати у Першій лізі, останні кадрові зміни у команді та дотримання філософії клубу

Іван Дуран:
— Чим були зумовлені останні кадрові зміни у команді?

— Головний тренер Михайло Іваниця подав у відставку. Ми домовлялися з ним напередодні чемпіонату, що перші підсумки будемо підбивати після 5-ти турів. Як показали ці матчі, старт був провальним. І немає якогось чіткого малюнку, який показує шанси, що команда гратиме краще. Сам Михайло Іваниця мені не повідомляв, що він подав у відставку, але я поставився до цього з розумінням, тому що він був виснажений фізично і морально. Не знаю чому. Напевно, це була моя помилка. А додав останньої каплі конфлікт, який був у команді між тренером та провідними футболістами. Насамперед йдеться про Адріана Пуканича. Він так само залишив команду за нашою обопільною згодою. Я вважаю, що команда потребувала більше підтримки і розуміння з боку капітана на полі та в роздягальні. Коли Михайло Іваниця, очолив команду, однією з умов було те, що він не бачив у клубі Адріана Пуканича та Дмитра Сартіну, тому що він хотів будувати вже нову молоду команду. Я був проти цього. І, напевно, це була моя помилка. Я наполіг на тому, що Адріана Пуканича слід залишити. Тому що все таки його визнали найкращим гравцем і бомбардиром у Другій лізі. Але, напевно, Михайло Іваниця бачив щось краще для команди.

— В чому причина таких результатів “Ужгорода” на старті сезону?

— Наразі після 5-ти турів “Ужгород” йде на останньому місці у турнірній таблиці з одним балом. Звичайно, проблема здебільшого і в мені. Тому що наша філософія, що у команді має грати більшість закарпатців, наразі не спрацьовує. В нас немає достатньо якісних кваліфікованих футболістів. Місцеві гравці не до кінця розуміють, що це їхній шанс. А наявність трьох професіональних клубів додала їм якоїсь незрозумілої для мене впевненості. Якщо подивитися, то у двох інших клубах — “Минаї” та “Мункачі” — майже взагалі закарпатців немає. “Ужгород” — єдиний такий клуб. Але якщо не вдасться вирішувати завдання у Першій лізі, то треба буде завершувати проєкт із закарпатськими гравцями і набирати футболістів з-за меж області. Водночас  скажу так: проєкт, де немає закарпатців, мене не особливо цікавить.

— Виконувачем обов’язків головного тренера призначили Богдана Блавацького, який до цього був у тренерському штабі. На яких умовах домовилися з цим спеціалістом?

— Ситуація у турнірній таблиці у нас важка, але ми не падаємо духом. Виконувач обов’язків тренера Богдан Блавацький також запевнив мене в тому, що команді вдасться залишитися в Першій лізі. Ми з ним домовилися, що працюватимемо до кінця цього року. Якщо йому вдасться набрати очки, то будемо працювати далі. Я не бачу ніякої катастрофи. Після першого кола ми зможемо перезавантажити команду.

— Як охарактеризуєте рівень Першої ліги? Чи можна було очікувати на такий старт?

— Рівень команд у Першій лізі зараз дуже серйозний. Якщо порівнювати з минулим сезоном у Другій лізі, то варто сказати, що там ми грали з іншим тренером та за іншим стилем. Ми вигравали за рахунок стандартів, витягували на жилах, показуючи характер. Бомба була закладена ще в минулому сезоні в Другій лізі. Вже тоді треба було міняти половину складу. Я знав про це. Але намагався дати шанс всім себе проявити, щоб відчути рівень Першої ліги. Треба визнати, що більшість футболістів Першу лігу не тягне. Але я не роблю з цього якусь трагедію. Тому що не спробувавши, ніхто би не повірив, що Першу лігу закарпатські футболісти не тягнуть. Зараз ми тримаємо в полі зору всіх гравців, які є в нашій області. Побачимо в найближчих матчах, що покаже команда. Сподіваюся, Богдану Блавацькому вдасться знайти з гравцями контакт.
Прес-служба ФК "Ужгород"

 
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 916 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: