Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Іван Шіц:"Збори команда проведе в Ужгороді та Туреччині"
15:08
Іван Шіц:"Збори команда проведе в Ужгороді та Туреччині"
Генеральний директор ужгородського клубу Іван Шіц розповів як команда буде готуватися до другої частини чемпіонату.

Іван Шіц: — Як щодо зборів команди? Чи не могли би ви розповісти, з якого числа вони розпочнуться й триватимуть?

— Збори команди розпочнуться сімнадцятого січня.

— В Україні?

— Тут є два варіанти. Це питання вирішується буквально сьогодні (розмова відбувалась у середу). Перший варіант — збір у Туреччині із сімнадцятого числа. Другий варіант — проведемо перший тиждень в Ужгороді, а вже потім вирушимо до Туреччини. До слова, в нас удома є варіанти з товариськими матчами. Просять про спаринги словаки та угорці. До того ж, погода дозволяє. Але все це за умови, якщо ми перший етап зборів будемо проводити саме на Закарпатті. Якщо ж команда вирушить до Туреччини за кілька днів, то там будуть уже свої плани.

— Як узагалі налаштовані?

— У команді нормальний, робочий настрій. Скажімо так — як і в державі. Усі ми чекаємо на покращення. Тільки коли ж воно настане? Усе залежить од змін у державі. Що в нас функціонує з видів спорту? Хокей, жіночий гандбол? По суті, залишився один футбол. До слова, ще ці нюанси зі зміною формату майбутньої першості України. Вісім чи то дванадцять команд у чемпіонаті… Може, нехай взагалі грають чотири команди в першості в декілька кіл, і все буде нормально?

— У ваших словах відчувається, що ви не є прихильником нового формату чемпіонату…

— Скажіть, а що, приміром, од цього виграє «Шахтар»? Невже, коли ми грали із «гірниками», то отримували по вісім чи дев’ять м’ячів? Чи що від цього виграє «Динамо»? Так, я розумію, що зараз іде послаблення чемпіонату — немає легіонерів, немає коштів, але ж хто у цьому винний? Цим же нищиться український футбол — закарпатський, івано-франківський, тернопільський, чернівецький… А що далі? Два роки не буде в Тернополі, Чернівцях професійного футболу. Хто від цього виграє? А піднімати його дуже важко. Як на Рівненщині, Сумщині тощо. Потрібно будь-якими силами зберігати команди — як на професійному, так і на аматорському рівнях. Подивіться на першості областей, які проходять — по сім-вісім команд. Хмельницька область — вісім команд, Тернопільська область — десять команд, Львівська область — десять команд. І це при такому історичному футбольному багатстві! Тому, однозначно, я не прихильник скорочення…
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 945 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: