22:23 "Марібор" перемагає "Минай" на зборах | |
Закарпатська команда завершила тиждень грою з іменитим суперником із Словенії.
![]() Словенці почали втілювати свою перевагу досить швидко, на 14-ій хвилині Алекс Піхлер найшвидше зорієнтувався після стандартного положення біля воріт Каніболоцького. В останні п'ятнадцять хвилин Марібор провів дві швидкі контратаки, які закінчувалися взяттям воріт - забивали 20-річний Альоша Матко та 34-річний Рок Кронаветер. Наступний товариський матч минайська команда проведе у вівторок, 2 лютого, проти казахського "Актобе". "Марібор" - "Минай" 3:0 Голи: Піхлер, 14, Матко, 76, Кронаветер, 83. "Марібор": Юг (Шушак, 82), Коблар, Мартиновіч, Піхлер (Обрехт, 82), Колманич, Врховец (Бобаріч, 82), Крету, Сантос (Гуеріко, 82), Пожег Ванчаш, Тавареш (Кронаветер, 62), Матко. "Минай": Каніболоцький (Попович), Матіч (Кополовець), Карась, Малепе, Чушенко (Петрусенко), Книш (Хахльов), Сніжко (Маємбе), Нурієв , Ахмедзаде (Шиндер), Шпак (Ткачук), Угочукву (Мілевський) | |
|
Всього коментарів: 1 | ||
| ||