12:23 МФА грає внічию у Підгайцях (ВІДЕО) | |
У 9-му турі аматорського чемпіонату України мукачівці гостювали на Тернопільщині.
![]() Із Федецьким, Михаликом і іншими своїми зірками Вотранс вийшов на матч проти юних футболістів Мукачівської футбольної академії. Проте МФА вдалося здивувати господарів, відкривши рахунок. Станкович опинився в оточенні суперників на лівому фланзі, відпасував на Кольцуна й Пилип розкішним ударом у дальню дев’ятку пробив без шансів для воротаря – 0:1. Цей гол, попри все, не вибив Вотранс із колеї. Вже через хвилину лучани могли відігратися, але Михалик ударом через себе пробив трохи вбік від дальньої штанги. А ще через кілька хвилин господарі організували швидку атаку через центр. Гуменюк, розігравшись із Михаликом і отримавши зворотній пас на хід, від лицьової прострілив на Луцюка, тож Дмитро спокійно розстріляв ворота – 1:1. Надалі обороні МФА довелося багато попрацювати: воротар гостей Солобчук потягнув точний штрафний від Федецького, а Полетій, Гуменюк, Брикса свої моменти втратили самі. Вступав у гру й голкіпер господарів Франчук – спіймав м’яч після кількох дальніх ударів, найнебепечніший із яких вдавався Станковичу. Але досвідченішим лучанам все-таки не вдалося забити ще раз, Вотранс зберіг третє місце, але втратив нагоду відірірватися від теребовлян, які пропускали цей тур. У наступному турі Мункач прийматиме вдома теребовлянську Ниву, яку очолює екс-тренер минайців Ігор Харьковщенко. Гра відбудеться у неділю, 18 квітня, у Дерцені. Через перебір жовтих карток цей матч пропустить Кольцун. Стадіон "Вотранс Арена" (Підгайці) Вотранс – МФА 1:1 Голи: Луцюк, 27 – Кольцун, 24. Вотранс: Максим Франчук, Артем Федецький, Валентин Кривицький, Богдан Скоцький, Василь Лойко, Тарас Михалик, Олександр Гергелюк, Дмитро Луцюк, Владислав Полетій, Назар Приходько, Максим Гуменюк. Запасні: Перлов, Ворон, Штандер, Назарчук, Котюн. Головний тренер: Олег Герасимюк. МФА: Солобчук, Забава, Гогерчак©, Береш, Когутка, Трачук (Бундаш, 55), Кольцун, Хміль, Фарасєєнко (Добранський, 81), Западнюк, Станкович. Запасні: Чернятинський, Барта, Езеагбанарі, Іванчо. Головний тренер: Віктор Яічник. Попередження: Михалик, 72, Брикса, 84, Федецький, 90+3 – Кольцун, 7, Солобчук, 87 ![]() | |
|
Всього коментарів: 0 | |