11:07 ОДЕК вириває перемогу у Дерцені | |
У передостанньому турі чемпіонату України в аматорській лізі МФА під проводом нового наставника Віталія Шумського зустрічалася з оржівським ОДЕКом.
![]() Перша половина зустрічі проходила за рівної гри практично без серйозних моментів. Команди обмінялися кількома ударами з-за меж карного майданчика на тому і все. Більш цікавим вийшла друга половина поєдинку. В гостей доволі активно попереду діяв Микола Коляда, а в господарів креативу додавали Віталій Фарасеєнко та Андрій Забава. Саме ця пара могла стати авторами асисту та гола, однак переграти кіпера з вигідної позиції не зміг Андрій Забава. Стався ще один риторичний епізод у матчі, на 75-й хвилині Віталій Фарасеєнко отримав передачу й прокинув собі на хід – але його грубо зніс воротар, який вийшов далеко за межі карного майданчика, якби Віталій пройшов, то він цілком міг би вже забивати. Арбітр обмежився жовтою карткою для Дмитра Ольшевського. А розвязка матчу настала вже 4-й компенсованій арбітром хвилині. Гості заробили право на штрафний удар біля кутового прапорця – подачу з якого вдало головою замкнув Іван Мучак. Невдовзі арбітр дав фінальний свисток, який засвідчив поразку нашої команди – 0:1. НТБ МФА с.Дерцен МФА (Мукачево) – ОДЕК (Оржів) – 0:1 Гол: Мучак 90+4 МФА: Чернятинський, Когутка (Добранський 46), Гогерчак, Западнюк, Береш, Хміль, Забава, Великий (Василинець 53), Кольцун (Бундаш 60), Станкович, Фарасеєнко. Запасні: Солобчук, Калій,Езеагбанарі. Тренер: Віталій Шумський ОДЕК: Ольшевський, Мучак, Каденський, Чикалюк-Козакевич, Фесенко, Кошка, Красномовець (Капустинський 71), Апанчук (Переходько 80), Савицький (Трофімчук 69),Богданов (Антонюк 71), Коляда (Семенчук 69). Запасні: Омелянюк, Ніколайчук. Тренер: Олег Шандрук Прес-служба МФА
| |
|
Всього коментарів: 0 | |