Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Основні рішення засідання Виконкому ФФЗ
11:29
Основні рішення засідання Виконкому ФФЗ
Перед стартом чемпіонату, першості й Кубка Закарпаття затверджено ряд справді актуальних положень.

Основні рішення засідання Виконкому ФФЗ

Насамперед потрібно сказати, що на засіданні виконкому ФФЗ, крім власне членів виконкому, брали участь, зокрема, голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, його перший заступник Ярослав Сухан, заступники Віктор Качур і Віктор Наскалов, а також голова Ради президентів футбольних клубів Закарпаття Іван Матрунич. Було розглянуто 6 основних питань.

Спочатку затвердили «Регламент змагань із футболу серед аматорських команд Закарпаття на 2019 рік» та календар змагань, а також ряд доповнень. Зокрема, легіонерів – нерезидентів України (тобто тих, хто не є її громадянами, але тимчасово проживають у нашій державі) – дозволяється заявляти в команди, але не більше 3 таких осіб в один ФК. Притому разовий внесок за цих футболістів становить 5 000 грн. За гравців із-за меж області разовий внесок – 3 000 грн.

Крім того: відеозйомка, лікар, представник поліції – обов’язкові на матчах вищої та першої ліг. За відсутності – поразка. Також якщо на вимогу ФФЗ чи, до прикладу, команди-суперниці, до четверга (після суботнього або недільного матчу) не буде представлено відеозапис поєдинку в повному обсязі, ФК-господарю зустрічі зарахують поразку.

Ще затвердили витрати на арбітрів (у вищій лізі обов’язковим є четвертий суддя) та командні внески. Щодо останніх, то спочатку було оприлюднено відповідну інформацію стосовно футбольних клубів із обласних федерацій Західного регіону України, а потім ухвалено рішення й по ФФЗ. Так, для колективів вищої ліги річні внески становитимуть 8 000 грн, для колективів першої ліги – 5 000 грн, а за участь у Кубку Закарпаття – 2 000 грн.

Обговорювалося питання внесків футболістів, які беруть участь у першості й чемпіонаті (у межах 50 – 100 грн для кожного). Така практика, зокрема, існує в Німеччині, Угорщині. Та в підсумку вирішено спочатку це питання обговорити в клубах, а тоді відповідне рішення ухвалити на Раді президентів ФК Закарпаття.

Віднині картку футболіста ламінуватимуть із двох боків. Отже, судді не вестимуть у цих документах записів. Контроль покладається на клуби. Для уникнення непорозумінь і технічних помилок облік «гірчичників» і червоних карток повинні вести представники клубів. Ще з ФК капітан команди, тренер, президент чи інші уповноважені особи повинні підписувати протокол, заповнений арбітром після матчу.

Усе контролюватимуть єдина база гравців та ФФЗ, а на її сайті у четвер публікуватимуть списки тих футболістів, хто пропускатиме чергову гру (після отримання червоної або 4 жовтих карток).

У разі невиїзду на гру клуби штрафуватимуть: за дорослі команди – 10 000 грн, за юнацькі – 5 000 грн. У разі трьох невиїздів колективи зніматимуть зі змагань.

Командам, які пройдуть до чвертьфіналу Кубка області, матчі чемпіонату й першості переноситимуть на резервний день. Фінал Кубка області буде проведено 24 серпня. А до 1 липня в ФФЗ визначаться з місцем проведення. Утім, охочі (хто бажає стати господарем такого матчу) уже можуть подавати заявки.

Окрім вищеназваних рішень, затвердили календарі змагань: у чемпіонаті вищої ліги – до 7 липня, у першій лізі – до кінця першості, у Кубку області – до півфінальних матчів.

Стосовно другого питання (доповідав, як і з першого, – Іван Петрович), то на виконкомі обрали делегатів на ХХІІ Конгрес ФФУ, який відбудеться 17 травня в Запоріжжі. На цьому форумі ФФЗ представлятимуть її почесний президент Михайло Ланьо, голова федерації Іван Дуран та його перший заступник Мирослав Щербей.

Відповідно до порядку денного з третього питання (доповідач – В.Качур): затвердили результати Зимової першості Закарпаття 2019 року.

Щодо четвертого питання (доповідач В.Наскалов), то затвердили списки делегатів ФФЗ (спостерігачів арбітражу) – усього 23 особи і арбітрів – 56 осіб. Притому було відзначено як позитив, що з’явилася плеяда нових суддів із числа молоді. У їх ряди на пропозицію Степана Селменського включили ще Ростислава Молнара з Ужгородського району. До усіх служителів футбольної Феміди під час атестування серйозних зауважень не було, а це вже вселяє певний оптимізм.

П’яте питання (доповідач В.Наскалов). Ішлося про організацію та проведення в 2019 році навчання тренерів за програмою С-диплому ФФУ. Відзначалося, що група з 29 осіб вийшла як ніколи футбольною, адже в її числі такі відомі особистості, як Адріан Пуканич, Юрій Чонка, Михайло Реплюк, Владислав Микуляк, Мирослав Бабяк та ряд інших.

І нарешті, у різному пристали на пропозицію В.Качура: у разі, якщо з’явиться якась команда, котра схоче виступити в обласних змаганнях, то її включать з урахуванням групи з непарною кількістю учасників.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

DSC_1321
DSC_1313
 
DSC_1252
DSC_1310
 
DSC_1308
DSC_1299
 
DSC_1298
DSC_1282
 
DSC_1275
DSC_1265
 
DSC_1263
DSC_1267
 
DSC_1261
DSC_1336
 
DSC_1350
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 794 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
4 Саша Поляна  
0
або кубок дайте Севлюшу вже :) .Вже так догаздували шо команд чим далі тим нема. Будьте вже обєктивні, да Севлюш фаворит, але шо це за рішення?? Сильніший в кубку приймає і без жеребкування?? Дурдом продовжається :))а потом кажете Поляна все не довольна:)Дуран ви там для чого?? де ваша принциповість ? це правильне рішення?? чому зразу і рахунок не написали?

3 Свалява  
0
Клоуни тай годі, да, інакше вас не мож назвати, як мож зробити так, що слабюші їдуть до сильніших? це шо кубок для одної команди? Шо так всі під Матрунича лягли? Якшо Ви сильніші, то їдьте і доказуйте, а не придумали дурацьку систему! Та Поляна зараз така, що там вообще нема кому грати, їх там 10 чоловік із района. Чому то Мункач, має приймати Рахів, команду, де вчора лише сніг розтаяв??? Но це дебілізм! Якщо нижна ліга, то вони приймають, а якщо дві однакові то сильніша команда дома грає, то Рада Дегенератів, а не Президентів......

2 Саша Поляна  
0
я тоже коли побачи..то спочатку і не дочитав та думав, що буде або жеребкування або по рейтингу слабша приймає.. ВИ ІДІОТИ інакше це не назвеш. На сайті вашому слово Ідіоти почує лише адмін, а тут можливо і голова Дуран, якому це скажу в Поляні і не тільки йому і не тільки я. Маєте час і зміність рішення своє бо самі нагнітаєте. Кіби було Поляна Севлюш то зробили б жеребкування?? Клоуни

1 Мікітос  
0
А де здоровий глузд в ффз, коли приймали рішення про те, шо в кубку області якщо попадають команди з одної ліги то приймає та, яка сильніша? Це маразм шановні, нащо так прогинатися перед Севлюшом? Ви там у ффз реально трохи подуріли

الاسم *:
Email *:
كود *: