08:35 "Ужгород" орендує нападника "Вереса" | |
Нападник рівненського "Вереса" Микола Гайдучик решту сезону гратиме за першоліговий "Ужгород" на умовах оренди.
![]() Орендна угода також передбачає можливість дострокового повернення гравця до табору народного клубу взимку. За рівненський "Верес" двадцятиоднорічний Микола Гайдучик вже зіграв у 15 матчах (13 у Першій лізі та 2 в УПЛ), відзначившись 1 голом і 2 результативними передачами. Доволі фактурний форвард (зріст 188 см) оцінюється на німецькому порталі Трансфермаркт у 100 тисяч євро. Орест БАЛЬ, спортивний директор НК Верес: - Наразі Миколі Гайдучику важко отримувати багато ігрового часу, а в його віці потрібно грати і забивати. Тому вирішили відправити Миколу в Ужгород, де вже є наші хлопці і створені всі умови для тренувань і росту. Крім того, потенційна стабільна ігрова практика у матчах Першої ліги - це набагато краще, ніж поодинокі хвилини в матчі УПЛ, чи матчі за U19. В Ужгороді хороший колектив, досвідчений тренер, чудові поля - все для гри у футбол. І якщо Микола себе проявить, то повернеться зимою і знову поїде на збір з основою "Вереса", - резюмував Орест Баль. Нагадаємо, на правах оренди за "Ужгород" вже виступають гравці рівненського "Вереса" Вадим Ющишин і Олександр Савошко. До закриття трансферного вікна "городяни" планують підсилитися ще одним-двома новачками. За наявною інформацією, 17 серпня "Ужгород" розпрощався з захисником Олексієм Сичем, який хоче продовжити кар'єру в сусідній Угорщині, де раніше грав за "Торпо". Сьогодні, 18 серпня, відбудеться кубковий матч, де "Ужгород" зіграє вдома з тернопільською "Нивою" на стадіоні “Авангард” о 17:00. Пряму трансляцію дивіться на YouTube-каналі закарпатського клубу. Прес-служба НК "Верес"
| |
|
Всього коментарів: 0 | |