Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Закарпатці взяли участь у всеукраїнських змаганнях "Галицька Зима-2016" (ФОТО)
16:09
Закарпатці взяли участь у всеукраїнських змаганнях "Галицька Зима-2016" (ФОТО)
14 січня 2016 року у місті Львові завершився VIII дитячий турнір з футболу "Галицька Зима" серед команд гравців 2003 р.н. та 2008 р.н.

Закарпатці взяли участь у всеукраїнських змаганнях

Організаторами турніру є ЛДЮФК «Галичина». Це перший з поміж пяти турнірів "Галицької зими 2016" які відбудуться цієї зими. 

У старшій віковій групі U-13 брали участь 17 команд, які були розділені на чотири групи. За регламентом команди грають 2 тайми по 25 хвилин, на полі 10+1. Розмір поля стандартний (штучне поле). 

У першій грі говерляни програли лідеру групи ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 0:5. В другий ігровий день закарпатці переграли ДЮСШ Конотоп 3:1. Завершили груповий раунд також вікторією над ДЮСШ Макарів 4:0, і зайняли друге місце в свої групі.


 У підсумку "Говерла" на фінальному етапі змагалась за сьому позицію з львівською "Галичиною" і поступилась 2:3. Переможцем стала чернівецька "Буковина", яка здолала у фіналі вінничан ДЮСШ Блохіна/Беланова. 

12 січня (вівторок)

Блохіна та Бєланова - ДЮСШ Макарів 5:0

Блохіна та Бєланова - «Говерла» 5:0


13 січня (середа)

Блохіна та Бєланова - ДЮСШ Конотоп 7:0

ДЮСШ Конотоп - "Говерла" 1:3

«Говерла» - ДЮСШ Макарів 4:0


Група "D"

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 3 3 0 0 17-0 9
2 "Говерла" Ужгород 3 2 0 1 7-6 6
3 ДЮСШ Конотоп 2 0 0 2 1-10 0
4 ДЮСШ Макарів 2 0 0 2 0-10 0
 

Матч за сьоме місце

"Галичина" Львів - "Говерла" Ужгород 3:2

Матч за пяте місце

ФК "Львів" - "Карпати" Львів 3:1

Матч за третє місце

ДЮСШ Хмельницький - "Прем`єр-Нива" Вінниця 2:3

ФІНАЛ

"Буковина" Чернівці - "Блохіна/Беланова" Вінниця 2:1

ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.



У віковій групі 2008 р.н. закарпатських команд було набагато більше: "Берегово", "Бронька" та дві команди "Мукачева". За регламентом команди грають 2 тайми по 13 хвилин, на полі 5+1. Всього 32 команди зголосились взяти участь у цьому турнірі. 

Іршавська команда потрапила у складну групу і не змогла здобути очків, програвши київській "Зірці" 2:1 та "Самбіру" 3:0.

"Мукачево" А у стартовому матчі на турнірі поступились "Чортків" Б 1:4. Унаступній грі вони реабілітувались розгромивши КО ДЮСШ «Зміна» 5:0.

"Мукачево" Б найгірше стартувало серед усіх представників Закарпаття. У першій грі програли "Чортків" А 0:5, а згодом і збірній Харкова 1:8.

Берегівчани розпочали свій шлях на турнірі з нічиєї з "Дарницею" 0:0. Але в другому матчі мінімально поступились ДЮСШ-2 А Хмельницький 1:2.

У фінальний день змагань "Мукачево" А вибороло 11 місце, зігравши внічию з "Барсою" Б Суми і поступилися господарям "Галичині" 1:5. Інші закарпатці розташувались настпним чином: "Мукачево" Б - 23, "Бронька" - 26, "Берегово" - 28.

Переможцем стала іванофранківська "Ніка", яка переграла "Іллічівець" Іллічівськ (переможця турніру "Дитячі мрії", що проходив минулої осені в Ужгороді).
 

12 січня - вівторок

«Зірка» - «Самбір» 3:1
«Зірка» - «Бронька» 2:1
«Самбір» - «Бронька» 3:0

 

Група "С"

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 "Зірка" Київ 2 2 0 0 5-2 6
2 "Самбір" 2 1 0 1 4-3 3
3 "Бронька" Закарп.обл. 2 0 0 2 1-5 0


КО ДЮСШ «Зміна» - «Чортків» Б 0:3
«Чортків» Б - «Мукачево» А 4:1
КО ДЮСШ «Зміна» - «Мукачево» А 0:5

Група "D"

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 "Чортків Б" 2 2 0 0 7-1 6
2 "Мукачево А" 2 1 0 1 6-4 3
3 КО ДЮСШ Зміна Б.Церква 2 0 0 2 0-8 0

«Мукачево» Б - «Чортків» А 0:5
«Чортків» А - «Карпати» 0:4
«Мукачево» Б - «Збірна Харкова» 1:8

Група "Е"

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 "Карпати" Львів 2 2 0 0 12-1 6
2 "Чортків А" 2 1 0 1 5-4 3
3 "Мукачево Б" 2 0 0 2 1-13 0

 

12 січня - вівторок

 

ФК «Берегове» - «Дарниця» 0:0

ДЮСШ-2 А - «Дарниця» 1:0

ДЮСШ-2 А - ФК «Берегове» 2:1

Група "J"

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 ДЮСШ-2 А Хмельницький 2 2 0 0 3-1 6
2 "Берегове" Закарп.обл. 2 0 1 1 1-2 1
3 "Дарниця" Київ 2 0 1 1 0-1 1


Групи за 1-18 місце

Група "3"

"Карпати" Львів - "Іллічівець" Маріуполь 1:0

"Іллічівець" Маріуполь - "Мукачево А" 4:2

"Карпати" Львів - "Мукачево А" 1:4

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 "Мукачево А" 2 1 0 1 6-5 3
2 "Іллічівець" Маріуполь 2 1 0 1 4-3 3
3 "Карпати" Львів 2 1 0 1 2-4 3

 

Матчі за 18-30 місце

Група "7"

ДЮСШ-26 Київ - "Фаворит" Київ 3:0

ДЮСШ-26 Київ - "Мукачево Б" 1:1

"Фаворит" Київ - "Мукачево Б" 1:2

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 ДЮСШ-26 Київ 2 1 1 0 4-1 4
2 "Мукачево Б" 2 1 1 0 3-2 4
3 "Фаворит" Київ 2 0 0 2 1-5 0

Група "8"

ФК "Бронька" - ДЮСШ "Зміна" Б.Церква 3:2

ДЮСШ "Зміна" Б.Церква - "Старт" Львів 0:2

"Старт" Львів - ФК "Бронька" 1:0

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 "Старт" Львів 2 2 0 0 3-0 6
2 ФК "Бронька" 2 1 0 1 3-3 3
3 ДЮСШ "Зміна" Б.Церква 2 0 0 2 2-5 0

Група "9"

"Вишневе»-2" - СК "179" Київ 0:1

СК "179" Київ - "Берегове" 3:1

"Вишневе»-2" - "Берегове" 0:0

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 СК "179" Київ 2 2 0 0 4-1 6
2 "Вишневе»-2 2 0 1 1 0-1 1
3 "Берегове" 2 0 0 2 1-3 0
 

Матчі за 23-26 місце 
СК "179" Київ - "Мукачево Б" 3:0 
"Вишневе Б" - "Бронька" 0:9 

Матчі за 25-26 місце 
"Бронька" - СК "179" Київ 0:0, п. 7:8 

Матчі за 23-24 місце 
"Мукачево Б" - "Вишневе Б" 2:1 

Матчі за 27-30 місце 
"Дарниця" Київ - ДЮСШ-26 Київ 0:1 
"Зміна" Б.Церква - "Берегове" 0:0, п. 3:4 

Матчі за 29-30 місце 
"Дарниця" Київ - "Зміна" Б.Церква 1:2 

Матчі за 27-28 місце 
ДЮСШ-26 Київ - "Берегове" 2:0

 

Матчі за 10-12 місце

"Галичина" Львів - "Мукачево А" 5:1

"Мукачево А" - "Барса Б" Суми 1:1

"Галичина" Львів - "Барса Б" Суми 5:0

Група "Д"

Місце Команда І В Н П Мячі О
1 "Галичина" Львів 2 2 0 0 10-1 6
2 "Мукачево А" 2 0 1 1 2-6 1
3 "Барса Б" Суми 2 0 1 1 1-6 1
 

Матч за 5-6 місце

"Вишневе А" Київ - "Чортків Б" 0:1

Матч за 3-4 місце

"Чемпіон" Тернопіль - "Іллічівець" Маріуполь 2:1

ФІНАЛ

"Ніка" І.Франківськ - "Іллічівець" Іллічівськ 2:2, п. 3:1'
 

ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру дивіться на офіційній сторінці Вконтакте.
Lobda
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1691 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: