Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Звітна конференція Федерації футболу Закарпаття 2016
00:02
Звітна конференція Федерації футболу Закарпаття 2016
2015-й видався доволі насиченим для Федерації футболу Закарпаття, що й засвідчила її звітна конференція.

Звітна конференція Федерації футболу Закарпаття 2016 У роботі цього форуму, який відбувся в Мукачеві, узяли участь 75 делегатів із 87 можливих.

На самому початку заходу (після виконання гімну України) вони вшанували пам’ять своїх колег-однодумців, які, на жаль, нещодавно пішли із життя. Зокрема, це Василь Гаджега (Рахів), Емеріх Міндак (Виноградів), Степан Горват (Берегово), Іван Алмашій (Мукачево), Олександр Кіш (Ужгородський район), Олександр Дзямка, Микола Качур (Ужгород).

Головним питанням конференції, природно, був звіт голови ФФЗ І.Дурана про її роботу в період із 24 січня 2015 року по січень 2016-го. Іван Петрович виступав, що називається, «без листочка», аргументовано висловився стосовно проблем і здобутків у діяльності федерації за основними напрямками діяльності, висловив своє бачення розвитку обласного футболу. У доповіді йшлося про рівень проведення основних заходів (при тому, зазначив І.Дуран, «першочерговим завданням керівництва федерації було збереження здобутків наших попередників в організації та проведенні змагань аматорських колективів (чемпіонат, першість області, розіграш Кубка області), популяризацію гри в краї, дитячо-юнацький футбол, арбітраж, роботу ради президентів, матеріально-технічну базу тощо.

В обговоренні звіту взяли участь голова Федерації футболу Тячівського району Іван Грабар та Олександр Переста (ветеранський футбол), які схвалили роботу ФФЗ. Найвищу оцінку її діяльності, зважаючи на рівень проведення змагань за надзвичайно складних політичних і економічних умов у державі, дав віце-президент Федерації футболу України Михайло Ланьо. Своєю чергою, присутній на конференції начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан поділився думками щодо розвитку спорту, зокрема, футболу, в області.

Крім того, заступник голови федерації Віктор Качур доповів щодо прийняття до складу колективних членів ФФЗ Федерацію футболу міста Чоп та ГС «ДЮФЛ Закарпаття» (за що проголосували делегати), а інший заступник очільника ФФЗ – Віктор Наскалов – оприлюднив звіт внутрішнього аудиту федерації про її фінансову діяльність за період із 24 січня 2015 року по 30 січня 2016-го.

Відтак присутні заслухали й схвали звіти голів постійно діючих комітетів ФФЗ: із проведення магань (В.Качур), арбітрів (Я.Козик), контрольно-дисциплінарного (І.Головко), дитячо-юнацького футболу (О.Чегіль), зі зв’язків зі ЗМІ (В.Тарасюк), із питань стадіонів та безпеки змагань (Г.Жбора).

Було внесено зміни в склад виконавчого комітету ФФЗ. Зокрема до нього замість Василя Култана (Воловець) і Михайла Марковича (Міжгір’я) увели Валерія Пересоляка (ФК «Минай») та Віталія Дем’яненка (став головою комітету арбітрів замість Я.Козика, котрий подав у відставку через постійну зайнятість як один із провідних футбольних арбітрів України).

Завершилося зібрання нагородженням ветеранів, зокрема команди «Карпати-ветеран» (Мукачево), яка в сезоні 2015 року завоювала золоті медалі чемпіонату України серед гравців віком 50 років і старші, активістів, функціонерів, а також журналістів, котрі активно висвітлювали в минулому році діяльність федерації.

На конференції також прийняли проект постанови.

Постанова звітної конференції Федерації футболу Закарпаття
30 січня 2016 року

Заслухавши та обговоривши звіт голови Федерації футболу Закарпаття Дурана І.П. про роботу обласної федерації за період з 24 січня 2015 року по 30 січня 2016 року, звітна конференція відзначає:

«Діяльність обласної федерації футболу у звітному періоді була спрямована на реалізацію заходів з розвитку дитячо-юнацького та дорослого аматорського футболу.

Подальший розвиток набув дитячо-юнацький футбол. Наймасовішими в області залишаються змагання школярів на призи клубу«Шкіряний м’яч». У трьох вікових групах на першому етапі цих змагань взяли участь понад 15,0 тисяч школярів.

Успішно пройшов перший етап змагань серед команд ДЮСШ та ДЮФК під егідою дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпаття. У сезоні 2015/2016 років у двох вікових групах беруть участь 44 команди.
У 2015 році проведено навчання та атестація тренерів дитячо-юнацьких команд за програмою «С» – диплому ФФУ. Двадцять тренерів нашої області отримали дипломи ФФУ та успішно працюють з дитячо-юнацькими командами.

За звітний період значно покращилася організація змагань у чемпіонаті області серед аматорських клубів у вищій та першій лізі. Футбольні матчі проходили за великої кількості глядачів. Ураховуючи позитивний досвід 2015 року, обласна федерація активізує свою роботу в напрямку розширення складу учасників змагань серед команд першої ліги.

Успішно виступили наші ветерани на всеукраїнському рівні. Команда «Карпати-ветеран» (Мукачево) в сезоні 2015 року завоювала золоті медалі чемпіонату України серед ветеранів 50 років і старші, а команда ФК «Поступ» (Коритняни) стала бронзовим призером у віковій категорії 55 років і старші.

Поряд з цим є ще багато недоліків у роботі обласної та районних федерацій футболу. Не всі райони нашої області мають своїх представників у змаганнях обласного рівня. Не представлені в обласних змаганнях Воловецький та Міжгірський райони. Недостатньо приділяється уваги жіночому футболу в окремих районах. Не всі стадіони першої ліги відповідають у повному обсязі вимогам регламенту змагань.

Необхідно звернути більшу увагу на покращення дисципліни та охорони громадського порядку під час проведення футбольних матчів, матеріально-технічної бази команд, покращити роботу з виховання молодих арбітрів, забезпечити достатню кількість кваліфікованих арбітрів для якісного проведення змагань із футболу.

Із метою подальшого розвитку закарпатського футболу, усунення недоліків в організації та проведенні змагань звітна конференція постановляє:
  • Заслухавши та обговоривши звіт голови Федерації футболу Закарпаття про діяльність ФФЗ за період з 24 січня 2015 року по 30 січня 2016 року пропонується затвердити звіт голови ФФЗ.
Роботу Виконавчого комітету ФФЗ за звітний період вважати задовільною.
  • Продовжити роботу з розвитку дитячо-юнацького та дорослого аматорського футболу.
  • Продовжити роботу з покращення арбітражу матчів обласних та районних змагань, пожвавити роботу з виховання молодих арбітрів.
  • Надалі зміцнювати співпрацю з районними та міськими федераціями футболу та іншими колективними членами ФФЗ з метою розвитку футболу.
  • Продовжити роботу в організації навчання та підвищенню кваліфікації тренерів.
  • Звернути особливу увагу на стан інфраструктури спортивних споруд та безпеки проведення змагань».
Володимир ТАРАСЮК, Мукачево – Ужгород

Джерело
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Вконтакте
 
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1348 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: