Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » На Ужгородщині відбувся турнір пам’яті Михайла Михалини
11:12
На Ужгородщині відбувся турнір пам’яті Михайла Михалини
У СК «Zinedine» (с. Баранинці), відбувся 19 турнір з міні-футболу серед дітей 2005 року народження.

Михайло Михайлович Михалина – перший Заслужений майстер спорту в Закарпатській області.

Детальнішу інформації про видатного футболіста СК «Русь» (Ужгород) та ФК «Динамо» (Київ) можна прочитати ТУТ.

Участь у змаганнях взяли команди з різних куточків України, загалом їх зібралось 24-ри. Триденний турнір зібрав чимало охочих подивитись на спортивні задатки діток.

Інтригуючим видався поєдинок у Золотому кубку за 3-є місце, де зустрілись «Пегас» (Ужгород) та ДЮСШ-15 (Київ). Ужгородці перемагаючи з гандикапом у два м’ячі – 3:1, у кінцевому результаті умудрились поступитись – 3:4.

У фіналі зустрілись дві Закарпатські команди, які неодноразово грали між собою. Це СДЮШОР (Ужгород) – тренер Василь Орос та ГДО СК «Сузір’я» (Свалява) – тренер Михайло Стегура. На жаль, інтригу вбив швидкий гол, який став початком погрому. Відтак, впевнену перемогу святкували сдюшорівці – 3:0.

Отже, за підсумком турніру Бронзовий кубок (9 місце) виграла команда «Нарцис» (Хуст), Срібний кубок (5 місце) – ДЮСШ-15 (друга команда Київ), а в головному Золотому кубку команда «ДЮСШ-15» (Київ) виборола третє місце, друге місце посіла команда зі Сваляви «Сузір’я», а переможцем стала команда СДЮШОР (Ужгород) очолювана досвідченим тренером Василем Оросом.

Нагородження проводили син М. Михалини – Степан та один із співорганізаторів турніру Олександр Роман.

Особливі нагороди отримали:

кращий воротар – Малеш Андрій («Пегас» Ужгород)
кращий захисник – Бушко Михайло («Зінедін»)
кращий півзахисник – Окогріб Денис (СДЮШОР Ужгород)
кращий нападник – Гончаров Данил (ДЮСШ 15)
кращий бомбардир – Цібло Флоріан (СДЮШОР Ужгород)
кращий гравець – Годя Дмитро (ГДО СК «Сузір’я»).

Також команди були нагороджені грамотами, медалями, а команди-призери гарними кубками.

Закінчилось дійство гімном України у виконанні дітей, батьків та тренерів.

ФОТОРЕПОРТАЖ з турніру Ви можете переглянути на офіційній сторінці Вконтакте або натисність ТУТ.