21:25 Гегедош поїхав підкорювати Ісландію | |
Свалявський форвард продовжує подорожувати екзотичними чемпіонатами Європи.
![]() У "Кефлавіку" присутній один українець - захисник Олексій Ковтун, який півсезону 20/21 провів за "Минай" (4 матчі). Загалом легіонерів у команді не багато - ще двоє данців і один іспанець, всі інші 24 ісландці. Найближчий матч "Кефлавік" зіграє 31 липня проти середняка чемпіонату "Хафнарфйордур". Трансферна вартість всієї команди "Кефлавік" - 945 тисяч євро. Тоді як Роберт Гегедош оцінюється у 150 тисяч євро. | |
|
Всього коментарів: 0 | |