Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » На Берегівщині стартує Зимовий кубок
00:17
На Берегівщині стартує Зимовий кубок
25 січня у Берегівській районній федерації футболу відбулось засідання виконкому на якому розглядалось питання проведення Зимового кубка району.

На Берегівщині стартує Зимовий кубок
Традиційно засідання проводив очільник федерації Олександр Чегіль, який привітав присутніх із пройдешніми святами та ознайомив із умовами проведення Зимового кубку, назвавши команди, з якими попередньо проводилася робота і перемовини щодо їх участі. Таких виявилось п'ятнадцять, але напередодні виконкому деякі команди заявили про неготовність взяти участь у змаганнях. У цілому причина одна – неможливість укомплектування команд, відсутність молоді в районі. Таким чином, участь у змаганнях візьмуть десять команд: ФК «Запсонь», ФК «Велика Бийгань», ФК «Яноші», ФК «Артос» (Гать), ФК «Інтер» (Берегово), ФК «Гела-Магнум» (Берегово), ФК «Кідьош», ФК «Бадалово», ФК «Мала Добронь» та ФК «Дружба» (Берегівський район). Щодо останньої, то у багатьох любителів футболу виникне запитання, кого представляє ФК «Дружба»? Напередодні виконкому ФК «Четфолво» та ФК «Перехрестя» мали намір взяти участь в змаганнях. Але проблема виникла з недостатньою кількістю футболістів, як в одних, так і в інших. Керівники команд вирішили об’єднатися і піти на Зимовий кубок району єдиною командою, яку назвали «Дружба».
 
Під час засідання обговорювалося питання системи змагань та місця проведення групового етапу. Прийняти Зимовий кубок мали бажання села Запсонь, Велика Бийгань, Четфолво та місто Берегово (стадіон Чопівка). Питання було поставлене на голосування учасникам змагань. Більшістю голосів ухвалено рішення провести груповий етап на стадіонах Великої Бийгані та стадіоні Чопівка в Берегові.
 
Шляхом жеребкування були сформовані зони: «А» у Великій Бийгані та «В» на стадіоні Чопівка. До зони «А» увійшли: ФК «В. Бийгань», ФК «М. Добронь», ФК «Запсонь», ФК «Артос» (Гать) та ФК «Гела-Магнум» (Берегово). До зони «В» – ФК «Яноші», ФК «Дружба», ФК «Інтер», ФК «Кідьош» та ФК «Бадалово».
 
Змагання стартують 3 лютого. Груповий етап триватиме до 3 березня. До наступного етапу проходять по чотири команди із зони, де в іграх 1/4 фіналу 10 березня зустрінуться 1-А – 4-В, 1-В – 4-А, 2-А – 3-В, 2-В – 3-А, а 17 березня 1/2 фіналу зустрінуться переможці пари 1-А – 4-В із переможцем пари 2-В – 3-А, а переможець пари 1-В – 4-А з переможцем пари 2-А – 3-В, гра за третє місце та фінал відбудуться 24 березня.На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении
Нравится · Комментировать
1

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, сидит и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 787 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: