12:15 Не змогли зупинити Бако | |
Юнацька команда "Минаю" зазнала прикрої гостьової поразки від гірників.
![]() Здавалось, що гості витримали стартовий натиск у перші десять хвилин, однак вже на 14-ій Крістіан Бако завдав прицільного пострілу з лівого кута штрафної - 1:0. Трохи згодом Бако записав до свого активу ще й асист, вдало подавши з кутового, а Фарина без особливого спротиву замкнув передачу - 2:0. Найкращу нагоду забити у першому таймі у складі закарпатців мав Каганець, якого чудовим розрізним пасом вивів один в один Кецук та Юрій пробив у воротаря. А після перерви гірники провели гол із роздягальні і тут знову важливу роль відіграв Бако, який віддавав пас на Глущенка у чужій штрафній, якого збив Лєднєв, тож арбітр призначив пенальті - 3:0. На 65-ій хвилині Бундаша змінив на полі 17-річний ужгородець Олександр Башмарін (вихованець СДЮСШОР Ужгород, тренер Василь Юрійович Орос). І одразу Шахатр провів четвертий гол - Трифаненко реалізував вихід на ворота - 4:0. На 77-ій хвилині закарпатці провели швидку результативну атаку, в ході якої Максимець підхопив м'яч і потужно пробив з 25 метрів - 4:1. На останній хвилині основного часу воротар Минаю Росул вирішив у короткий пас зіграти із захисником у своїй штрафній, чим скористався Гармаш, здійснивши перехоплення і покотив у дальній кут - 5:1. Шахтар U19 (Донецьк) – Минай U19 (Минай) – 5:1 Голи: Бако, 15, Фарина, 22, Глушенко, 47 (з пенальті), Трифаненко, 65, Гармаш, 90 - Максимець, 77. Шахтар: Кравець, Чуйко, Козік, Фарина, Бако (Огарков, 59), Лосенко (Гармаш. 46), Пушкарьов (Трифаненко, 46), Бундаш (Башмарін, 65) Глущенко (Демченко, 65), Цуканов, Тоіров. Минай: Росул, Лєднєв, Кецук, Цибик (Попович, 54), Диянчук, Караман (Волошин, 69), Калінець, Кондратюк, Саврій (Дурдас, 46), Каганець (Скрипнік, 54), Вовкунович (Максимець, 39). Запасний: Озимок. Фото ФК "Шахтар" | |
|
Всього коментарів: 0 | |