Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Результати районних чемпіонатів
16:31
Результати районних чемпіонатів
Пропонуємо Вашій увазі результати районних чемпіонатів.

Результати районних чемпіонатів
Чемпіонат Воловецького району. 14 тур
 
"Спарта" Воловець - "Маяк" Верхні Ворота 1:1
"Воловець" - "Бескид" Лази 3:0
"Граніт" Тишів - "Жденієво" 1:2
"Смерічка" - "Едельвейс" Нижні Ворота 4:1

Перенесені матчі:
"Пікуй" Біласовиця - "Маяк" Верхні Ворота 0:3
"Пікуй" Біласовиця - "Бескид" Лази 0:3 
 
 
Чемпіонат Свалявського району. 12 тур
 
"Пасіка" - "Дусино" 5:2 (1:2)
"Вашар" Свалява - "Плоске" 1:0 (4:1)
"Голубине" - "Хімік" Неліпино 4:4 (3:6)
"Сузіря" Свалява - "Стройно" 4:2 (0:4)
"Драчино" - вихідний
 
 
Чемпіонат Рахівського району. 13 тур
 
ФК "Луг" - ФК «Рахів» 2:0
ФК «Едельвейс» Богдан - ФК «Апша» В. Водяне 0:0 
ФК «Біла Тиса» Богдан - ФК "Стримба" 3:0
ФК «Ділове» - ФК «Кваси» 6:0

 
Чемпіонат Тячівського району. 20 тур
 
"Лази" - "Руське Поле" 0:6 (1:3)
"Тиса" Буштино - "Плеша" Підплеша 4:1 (0:9)
"Менчул" Кричево - "Колос" Теребля 1:3 (8:0)
"Брустури" Лопухово - "Нива" Тячівка 2:1 (0:0)
"Діброва" Нижня Апша - "Вільхівці" 8:1 (5:0)
"Беркут" Бедевля - "Калини" 3:0 (3:0)
"Вонігово" - "Лісоруб" Усть-Чорна 3:0 (3:0)
 
 
Чемпіонат Хустського району. 19 тур
 
ФК "Велятино" - ФК "Стеблівка" 5:0
ФК "Н.Селище" - "Садовод" Данилово 3:0
ФК "Сокирниця" - ФК "Бороняво" 0:2
ФК "Рокосово" - "Ільмово" Кошелево 5:1


Чемпіонат Іршавського району. 17 тур
 
ФК "Гребля" - "Шахтар" Ільниця 0:1 (2:1)
ФК "Доробратово" - ФК "Кушниця" 1:2 (6:0)
"Дружба" Дубрівка - ФК "Заріччя" 1:4 (1:5)
"Виноградар" Великий Раковець - ФК "Сільце" 0:1 (2:1)
ФК "Білки" - ФК "Боржавське" 3:0 (6:0)
"Колос" Кам'янське - ФК "Загаття" 3:0 (1:0)

 
Чемпіонат Ужгородського району. 14 тур

Вища ліга
 
ФК «Конвектор» Коритняни - ФК «Деренівка» Н.Солотвино 3:2 (юнаки 7:0)
ФК «Велика Добронь» - ФК «Карпати» Камяниця 0:5 (1:3)
ФК «В.Лази» - ФК «Ярок» 3:0 (5:0)
ФК «Тиса» Есень - ФК «Зірка» Лінці 2:0 (1:1)
ФК «Фаворит» Шишлівці - ФК «Вовкове» 3:1 (4:1)
 
Перша ліга
 
ФК «В.Геєвці» - ФК «Ратівці» 8:2 (0:7)
ФК «Світанок» Руські Комарівці - ФК «Медея» Оріховиця 4:1 (6:0)
ФК «Дубрівка» - ФК «Мінеральне» 5:2 (3:0)
 
Категорія: Чемпіонат районів | Переглядів: 1470 | Додав: lobda | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: