Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Шось май слабо, як хотіли…"
16:03
"Шось май слабо, як хотіли…"
Коротко й аргументовано про підсумки команд нижньої частини таблиці Східної зони дізнавайтесь далі.

Завершуємо аналіз обласних літніх змагань командами, які іноді приносили радість своїм фанам, та все ж загалом дещо розчарували їх. Робимо це з акцентом, щоб надалі всі колективи більш сумлінно ставились до кожного суперника й досягали позитивного загалу. 


У Нижній Апші зустрічали не тільки «хлібом-сіллю» ...

... а й іноді дуже міцним румунським характером, бо «Діброва» дуже добре проводила домашні матчі. Особливо постарались парубки з «села палацового мистецтва» в рідних стінах влітку, коли вдома здобули 100 % очок і в таблиці домашніх матчів цього періоду стали третіми, поступившись там «вишківцям» та «тячівцям» тільки за гіршою середньою різницею голів. Восени продовжили майже в тому ж ритмі, що дозволило їм у таблиці домашніх матчів другої половини чемпіонату стати четвертими з доробком у майже 87 % можливих балів і випередили там «Вишково», «Хуст» та «Вонігово». Також колектив із Нижньої Апші став п’ятим у таблиці домашніх матчів усього чемпіонату з доробком у майже 70 % можливих пунктів, де за кращою середньою різницею мячів (+ 2.3 за гру) випередили «Ялинку» (+ 1.7 за матч) та «Ізу» (+ 0.9 за поєдинок). У матчах «Діброви» на виїзді все набагато гірше, тому й у загальній таблиці усього чемпіонату з непоганими балами стали тільки третіми знизу. 

Найгірший матч «нижньоапшівців» визначити досить складно, та все ж погром 7-го вересня в «Хусті», де місцева команда в інших своїх чотирьох домашніх матчах другої половини чемпіонату показала дуже сором’язливу середню різницю голів (+ 0.25 за гру), був дуже болючим ударом по іміджу клубу. Не менш прикро було не виграти першого травня вдома від «Ізи», яка в інших трьох домашніх матчах першого кола незмінно поступалась. Недоречною була й стартова домашня поразка 14-го квітня від «Копані», яка в інших своїх чотирьох виїзних матчах першого кола показала досить негативну середню різницю м’ячів (– 2.25 за матч). Найкращий матч «Діброви» трохи легше визначити, бо перемога 21-го вересня у «Вишкові», де місцева команда в рідних стінах грала дуже потужно протягом усього чемпіонату, це щось неймовірне. Не набагато меншим досягненням було виграти вдома 15-го червня від суперчемпіонів Східної зони, яким після цього довелося докладати ще більше зусиль, щоб досягти поставленого перед ним завдання. Мирова вдома 12-го травня з неймовірно потужним на виїзді в першому колі «Хустом» також є дуже престижною щодо статусу. 


Грали так, ніби «гірникам», як при Даніличу Кучмі, знову щось боргують ...

... особливо це стосується другої половини чемпіонату, коли «касками били в афсальт, а не суперників» і здобули мізерні майже 10 % можливих очок, що найгірше за всіх колективів Східної зони. Також рокосовці стали єдиним колективом, який у другому колі на власному полі не набрав жодного балу, тому відверто співчуваємо фанам із Рокосова, що у них все настільки важко. Те ж саме було з командою з Хущини в першій половині чемпіонату на виїзді, де тоді було також «повне зеро» й це також найгірше в Східній зоні. Єдиним невеличким світлим промінчиком були хіба домашні матчі весняного періоду, коли вибороли в рідних стінах пристойні трохи більше, ніж 44 % можливих балів і в таблиці домашніх матчів за кращою середньою різницею голів випередили «Ізу» й були там дев’яті. 

Слабеньких матчів у «Гірника» було багато, та те, що робили ясінці в Рокосові 23-го червня не вкладається ні в які рамки одного дивізіону. І це при тому, що в інших своїх трьох літніх виїзних матчах «Говерла» незмінно програвала. Не надто приємно було на очах рідних фанів 21-го вересня зазнати розгрому від територіальних сусідів із «Копані». Ну і далі цілий каскад десь рівноцінних фіаско: почали 18-го серпня у Вишкові, продовжили 25-го серпня пригощанням подарунками на «Ялинку» та 7-го вересня «дарчою» для «Вонігова», і далі 6-го жовтня недопрацювали в ще одному епічному дербі Хущини з «Ізою». Найкращим матчем був розгром 29-го вересня на виїзді сусіда по таблиці «Тернова», яке не найгіршим чином виглядало в інших своїх осінніх домашніх матчах та поєдинках вдома другого кола загалом. Досить пристойно виглядає й домашня перемога 25-го травня над іншим сусідом (за позицією, та зовсім не за очками) по таблиці – «Дібровою». 


Повний назад у «тирня»...

... саме так можемо сказати про команду, яка кілька сезонів тому була незмінним конкурентом за нагороди Східної зони, та в в цьому році більше демонструвала те, як не варто грати в футбол. Певний оптимізм був від домашніх матчів весняного періоду, коли в рідних стінах здобули дуже пристойні, як для себе, майже 67 % можливих пунктів, що було тоді гірше, ніж у «Хуста» та «Ялинки» й стільки ж, як у «Говерли», «Вишкова» і «Вонігова», яких у таблиці домашніх матчів весни пропустили вперед тільки за середньою різницею голів, тому там «Терново» було рівно посередині цього табеля про ранги. Та з літа до осені віддавали майже все і всюди й тільки в таблиці виїзних матчів літа з доробком у трохи більше, ніж 11 % можливих очок, були поза двійкою аутсайдерів. 

Найгіршим матчем був дуже гостинний прийом 29-го вересня «Гірника», який у решті своїх виїзних матчах усього чемпіонату не мав жодного натяку на щось навіть близьке до цього. Також неймовірно прикро було отримати погром вдома 25-го серпня від «Копані», яка в інших своїх виїзних літніх матчах не забила жодного голу й не взяла жодного балу. Багатенько напропускали також 30-го червня від «Тячева», який у інших двох своїх літніх виїзних матчах здобув тільки один бал. Ну і далі відзначимо ще три десь рівноцінних фіаско: програш 15-го червня від «Вишкова», яке в другому колі на виїзді грало досить важко, побиття 18-го серпня в Нижній Апші від «Діброви» та поразка 15-го вересня вдома від «Говерли», яка в інших своїх чотирьох виїзних матчах другої половини чемпіонату здобула тільки один пункт. Найкращим матчем «Тернова» є бойова нічия 23-го червня в Бичкові з «Ялинкою», яка в іниших своїх чотирьох домашніх матчах першої половини чемпіонату тільки вигравала. Достойно було перемогти «великобичківців» 12-го жовтня вдома, бо восени «Ялинка» на виїзді виглядала дуже достойно. 

Р.S. Наш аналіз обласних регулярних змагань завершено. Бажаємо керівникам, тренерам та гравцям самим детальніше вивчити свої результати, відпочити в міжсезоння, у доброму здоров’ї провести зимово-весняні збори через участь в зимових чемпіонатах та кубках з великого футболу й можливо навіть із футзальних та міні-футбольних змагань, по можливості вдало стартувати в літньому кубку Закарпаття нового року й успішно й без травм та ушкоджень, провести головні змагання 2020-го року – чемпіонат Закарпаття.
 
Євген СВИЩО для «Lobda.at.ua»

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 633 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
الاسم *:
Email *:
كود *: