12:54 Відбулась фінальна частина ДЮФЛ області | |
У якій змагались чотири команди.
![]() У якій змагались чотири команди, а саме: - ДЮСШ Іршава - «Колос» Мукачівський район - СДЮШОР Ужгород - ДЮФК Мукачево А відтак, перемогу святкували вихованці Володимира Мухлиніна (СДЮШОР), другі іршавчани, а треті мукачівці (ДЮФК). Результати ігор: ДЮСШ Іршава - «Колос» 1:0 СДЮШОР – ДЮФК Мукачево 3:1 Матч за 3-є місце: ДЮФК Мукачево - «Колос» 8:2 Фінал: СДЮШОР Ужгород - ДЮСШ Іршава 1:1 (пен. 3:1) | |
|
Всього коментарів: 0 | |