Головна » Усі публікації » на Закарпатті » Відкритий лист голові ФФЗ від Іршавської ФФ
22:52
Відкритий лист голові ФФЗ від Іршавської ФФ
28 липня, на адресу Федерації футболу Закарпаття надійшов відкритий лист від В. Поповича, голови Федерації футболу Іршавського району.

Відкритий лист голові ФФЗ від Іршавської ФФ  
Голові Федерації футболу Закарпаття 
п. Дурану І.П. 
Голови Федерації футболу Іршавського району 
Поповича В.М. 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ 

Прошу дати оцінку роботі члена виконавчого комітету Федерації футболу Закарпаття Степана Селменського, який 26 липня 2016 року у ефірі телепередачі «Час футболу» на каналі «Тиса-1» спричинив дискредитацію роботи Федерації футболу Іршавського району та футбольного клубу «Дружба» Дубрівка. Очевидно, що саме за ініціативою пана Селменського на ефір було запрошено Дубрівського сільського голову Володимира Малиновського, який від імені ФК «Дружба» Дубрівка, до якого офіційно він не має жодного відношення, звинуватив районну федерацію та її посадових осіб в упередженому ставленні до команд районного чемпіонату, незаконній відмові у реєстрації футболістів тощо. 

Ледве вщухли емоції після зняття та поновлення команди з Дубрівки в районному чемпіонаті. Ви були присутні на засіданні виконкому районної федерації з цього питання і мали змогу самостійно оцінити адекватність поведінки колишнього керівника клубу та сільського голови, який обіцяв, цитую: «бити суддів за 600 гривень». У складі делегації з обласної федерації був і також і пан Селменський, який мав змогу познайомитися з новим керівництвом клубу і почути їх запевнення у недопустимості втручання сільського голови до справ команди. 

І от не пройшло й двох місяців, як офіційна особа обласної федерації знову провокує конфліктну ситуацію в іршавському районному чемпіонаті. Нехтуючи рішенням ФК «Дружба» Дубрівка про зміну керівництва, пан Селменський публічно обговорює проблеми клубу та його відносини з районною федерацію зі сторонньою особою, робить упереджені висновки про дотримання Регламенту чемпіонату Іршавського району з футболу, навіть не бажаючи вияснити питання по суті з компетентними особами у самій федерації. 

Оскільки це не перший випадок підготовки відверто провокаційних та тенденційних матеріалів стосовно Іршавської районної федерації від пана Селменського маю всі підстави говорити про планомірну роботу з метою тиску на посадових осіб ФФІ. Очевидно, що вся ця “клоунада на тисі” розігрувалася через відмову районної федерації в повторній реєстрації за команду ФК “Дружба” Дубрівка в чемпіонаті Іршавського району футболіста Подлевського Віталія Володимировича 24.02.1990 р.н., який з початку поточного сезону був зареєстрований за дубрівську команду (http://ffi.uz.ua/3565), однак 20.06.2016 р. було виявлено його участь у Першості Закарпаття з футболу серед команд Першої ліги за команду ФК “Старт” Золотарьово
(http://lobda.at.ua/news/futbol_po_zolotarivski_abo_ko..) і згідно норм Регламенту він втратив право грати в районному чемпіонаті. Про це прекрасно було відомо пану Селменському, який публікував матеріал про виступ золотарівської команди в першому колі на офіційному сайті обласної федерації футболу (http://ffz.org.ua/?p=20262) і в списку футболістів також фігурує Подлевський В.В. Представники команди ФК “Дружба” Дубрівка після завершення першого кола в першій лізі відзаявили даного гравця з обласної команди, однак згідно норм нашого Регламенту він може бути повторно заявлений за команду районного чемпіонату лише після завершення першого кола. Ця норма не випадкова і не чиясь особиста примха, а була вироблена і внесена після скандалу 2014 року з метою уникнути можливості одночасної участі футболістів у районному та обласному чемпіонатах. 

Подібна ситуація цього року мала місце з футболістами інших команд, зокрема Генріхом Мкртичяном (ФК “Кушниця”) та Іваном Вежделом (ФК “Доробратово”). Тобто звинувачення районної федерації в упередженому ставленні саме до команди ФК “Дружба” Дубрівка абсолютно безпідставні. Але, на жаль, є люди для яких норми регламенту пустий звук і які готові нести в прямому ефірі будь-яку нісенітницю лише б досягти бажаного. 

Я глибоко обурений тим, що в цій афері задіяний член виконкому обласної федерації футболу і прошу Вас вияснити мотиви, за яких пан Селменський згодився плямувати репутацію очолюваної Вами структури. 
 
З повагою, 
Голова Федерації футболу Іршавського району Василь Попович
Категорія: на Закарпатті | Переглядів: 1264 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
1 Саша  
0
Іршавська федерація очолювана паном Поповичем то цирк на дроті.Там чудеса постійно.Творять що хотять.Селменський в даній ситуаціі правий.А на корупціонерах шапка горить та вони і бісяться

الاسم *:
Email *:
كود *: