16:17 Анонс півфіналів Кубку Закарпаття 2022 | |
У середу, 23 листопада, відбудуться півфінальні поєдинки благодійного кубку Закарпаття на честь воїнів ЗСУ.
![]() Медея та Марамуреш зустрічались місяцем раніше у товариській зустрічі і тоді тячівці перемогли 2:0. Якщо Вільхівці називають "збірною другої ліги України", то Марамуреш може носити статус "збірної молодіжної ліги України", якою керує досвідчений тренер Сергій Ященко, що в середині нульових очолював Металург З та Металург Д. Медея знову наблизилась до чергового комплекту нагород, для цього їм потрібно здолати опір амбітного молодого солотвинського колективу. Початок – 13:00. смт Вишково ФК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів) Арбітри: Райда М., Лялюк М., Абель О. Делегат – Жбора Г.В. смт Середнє ФК «Медея» (Оноківська ТГ) – ФК «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) Арбітри: Дьордь Н., Котубей П., Федяй Д. Делегат – Шитєв Й.Л. | |
|
Всього коментарів: 0 | |